Sara Sandeva si užívá v plavkách v Chorvatsku. Oslavila tam i narozeniny

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Sara Sandeva
Zdroj: Nextfoto

Sara Sandeva oslavila 26. narozeniny. Ve svém mladém věku toho už zvládla opravdu hodně. V současné době například vzniká nový seriál, který pod taktovkou Vojtěcha Moravce Sandeva točila společně s několika dalšími kolegy v Chorvatsku.

Na své sociální síti se Sara pochlubila nafukovacím balónkem ve tvaru dortu a poděkovala rodičům za krásné narozeniny.

„Díky vaší lásce jsem se před 26 lety narodila. Miluju vás. Kéž bych jednou byla aspoň z poloviny tak dobrý rodič jako vy dva,“ napsala. A je pravda, že Saru rodiče vychovali rozhodně dobře.

Na vlnách Jadranu

Na vlnách Jadranu je nový snímek, který vzniká za spolupráce českých, slovenských a chorvatských tvůrců. Jeho natáčení v zahraničí si užila nejen Sandeva, ale například také manželka režiséra Vojtěcha Moravce Sandra Nováková.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sara Sandeva (@sarasandeva)

Ačkoli byly obě herečky v Chorvatsku pracovně, našly si samozřejmě také čas na pobyt na pláži a užívání si tamního počasí. A nejen ony. Nováková se v plavkách objevila například také po boku Sáry Rychlíkové.

Přijel se podívat i Prachař

Sara Sandeva původně odcestovala do zahraničí sama, její přítel Jakub Prachař se ale nakonec objevil také. Sama herečka popsala, že ho za jeho povahu miluje čím dál víc a ocenila, že dal přednost její podpoře před rybařením v Česku.

„Mohl zůstat na Slapech, na rybách. To miluje. Místo toho zabalil kufr, koupil letenku a přiletěl, i když tak moc nemá rád létání. Za mnou. Je to láska. A já jsem do tebe čím dál větší blázen,“ uvedla.

Natáčení nového snímku si tak nakonec celá řada českých herců užila a ve volných chvílích trávili čas na pláži. Šestidílný seriál Na vlnách Jadranu rozhodně bude stát za to a fanoušci se ho už teď nemohou dočkat.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články