Jakub Prachař na dovolené vaří i otevírá brány čaker. Sara Sandeva je do něj čím dál větší blázen

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jakub Prachar
Zdroj: Nextfoto

Jakub Prachař je nejen skvělý herec, ale také milovník přírody a vaření. A především komik. To všechno skloubil na dovolené v Chorvatsku, kterou si užívá se svými hereckými kolegy. Respektive oni si užívají, jak jim Kuba skvěle vaří. A nejen to.

„Mohl zůstat na Slapech, na rybách. To miluje. Místo toho zabalil kufr, koupil letenku a přiletěl, i když tak moc nemá rád létání. Za mnou. Je to láska. A já jsem do tebe čím dál větší blázen,“ napsala na svém instagramu nedávno Sara Sandeva.

Její partner za ní nečekaně dorazil do zahraničí, aby si užil dovolenou společně s ní, ale také s Kristýnou Leichtovou, Sandrou Novákovou a Vojtěchem Moravcem.

A nakonec je za to, že nezůstal doma, rozhodně rád. Alespoň z instagramových příspěvků to tedy vypadá, že se parta na dovolené skvěle baví.

Kuchař s ambicemi

Prachař dovede udělat legraci úplně z jakékoli situace. Video, na kterém se věnuje krájení zeleniny a grilování, tak je jeden velký vtip.

Na svém profilu ho sdílela Sandra Nováková, která k němu připsala, že kuchař Jakub má daleko větší ambice než jenom vaření.

„Já se práce neštítím. Mně práce nesmrdí,“ říká Kuba a tváří se u umývání prkýnka velmi vážně. Zatímco Prachař vaří, Vojtěch Moravec na videu několikrát zopakuje, že jen čeká, až slavný kuchař jídlo připraví. Je tak vidět, kdo se po celou dobu dovolené o partu vzorově stará.

„Dnes večer za zvuku bubínků potažených biokůží si dáme korále a pokusíme se otevřít silnou bránu čakry, otevřít se novému světu a všemu vůbec,“ tvrdí mimo jiné Prachař na videu.

Pobavení sledující

Kuba na konci videa zve z legrace fanoušky na své kurzy nejen vaření, ale také pozitivního myšlení. Ačkoli částka, kterou uvedl, je poměrně vysoká, zdá se, že kdyby to myslel vážně, lidé by měli o jeho učení zájem.

V komentářích sledující chválí nejen Kubu, ale i zbytek herecké party za to, jak se na dovolené skvěle baví a jaké jim posílá veselé pozdravy. Většina lidí nejspíš doufá, že to nebylo poslední video z Chorvatska, které herci na svých sociálních sítích zveřejnili.

Zdroj: Instagram 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články