Sara Sandeva se ukázala v blonďaté paruce. Kvůli roli by si ale prý i oholila hlavu

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Sandeva Sara
Zdroj: Nextfoto

Sara Sandeva je opravdová profesionálka. Jak nedávno přiznala Deníku, kvůli roli by se nebála jít třeba dohola. V projektu Marta, který uvádí Letní scéna Musea Kampa, musela zatím být jen blond. Naštěstí pro ni jí ale produkce umožnila mít blonďatou paruku. Plavé vlasy balkánské krásce totiž příliš neslušely.

Pětadvacetiletá herečka Sara Sandeva se pyšní dlouhou kaštanovou hřívou. Rodačka z Makedonie tak v sobě nezapře uhrančivý balkánský temperament.

Sara jako Helena Vondráčková

Kvůli roli v divadelním představení o jedné z nejznámějších českých zpěvaček, Martě Kubišové, se ale musela vzdát svých charakteristických vlasů.

V dramatickém kusu totiž ztvárňuje Helenu Vondráčkovou. Ze Sary se tak v mžiku musela stát blondýna. Naštěstí to bylo vyřešeno plavovlasou parukou.

Blond? Spíše ne

Sympatická herečka se snímkem, kde ztvárňuje mladou Helenku, pochlubila na svém instagramu. „Marta. Včera naposledy a zase za rok. Letní scéno, ahoj! A divadla, těším se,“ napsala na sociální síť.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sara Sandeva (@sarasandeva)

Sara je krásná dívka, které sluší opravdu všechno. Přesto je však vidět, že hnědé vlasy k ní přeci jen pasují trochu lépe, neboť dokáží lépe odrazit její makedonské kořeny.

Kvůli roli klidně dohola

Přítelkyně Jakuba Prachaře se však zásahů do svého zevnějšku vůbec neobává. Jak přiznala nedávno v rozhovoru pro Deník, dokonce by je sama uvítala.

„Přece jenom pořád hraju se svým odstínem barvy vlasů a kvůli roli jsem si je nikdy nebarvila, nikdy jsem si je ani nijak zásadně neostříhala, takže jsem si akorát říkala, že kdyby mi někdo zavolal a dal mi opravdu dobrou roli, kvůli které bych se musela ostříhat, obarvit a podobně, udělala bych to,“ nebojí se toho Sara.

„Šla bych i dohola, kdyby to tedy byla dobrá role a opravdu to mělo smysl. V takovém případě bych kvůli roli byla asi schopná i zhubnout, ztloustnout, cokoli…“ vysvětlila. Tak uvidíme, snad její výzvy brzo nějaký režisér využije.

Zdroj: Deník, Instagram, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články