Sara Sandeva se přitulila ke svému kadeřníkovi a pochlubila se novým účesem à la Ariana Grande

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sara sandeva
Zdroj: Nextfoto

Herečka Sara Sandeva je sice teprve pětadvacetiletá mladá umělkyně, o jejím talentu ale nikdo nepochybuje a fanoušci ji milují. Sympatická je svým úsměvem a spíše drobnější postavou. Oboje nyní vyniká daleko lépe než před několika dny. Sandeva se totiž pochlubila novým účesem a pochválila svého kadeřníka.

Některé celebrity se fotí s partnery, jiné s dětmi, někdy se na sociální síti objeví i nějaký ten snímek s fanouškem. Sara Sandeva překvapila své sledující fotografií po boku svého kadeřníka. Ten je zároveň jejím skvělým kamarádem. Ona mu tak chtěla poděkovat za nový účes určený pro pražský fashion week.

Navíc už když přišla na objednanou proceduru, bylo jí jasné, že z tohohle musí vzniknout fotografie. Až vtipně se totiž s kadeřníkem sladila. Přiznává ale, že to byla čistě náhoda. V bílém vedle sebe vypadají skoro jako pár, Měl by začít Jakub Prachař žárlit?

V bílém

„Ne, nedomlouvali jsme se na sladěném outfitu,“ napsala Sara k fotce. Jde tomu ale jen těžko uvěřit. Její kadeřník Michal má na sobě bílé kalhoty a volnou bílou mikinu, herečka sama je oblečená do úplně stejných barev.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sara Sandeva (@sarasandeva)

„Já a moje vlasy tě milujeme,“ dodala Sandeva. Vzhledem k tomu, jak se k Michalovi tiskne, skoro to vypadá, jako kdyby na jejích slovech něco bylo. Fanoušci ale dobře vědí, že má herečka jinak oči jen pro Jakuba Prachaře a s kadeřníkem je její vztah čistě přátelský.

Přesto i on do některých z nich zasadil semínko pochybnosti, když pod fotku napsal: „Ha, ten outfit to opravdu jenom podtrhuje. A vážně to nebylo domluvené. Miluji.“ Ke svým slovům přidal srdíčko. „Asi má nového,“ zauvažoval v návaznosti na to někdo v komentářích.

Ariana Grande

Většina sledujících herečku dobře zná a ví, že s Michalem se kamarádí už dlouho. Společný příspěvek s ním sdílela už před několika lety. Nic víc než přátelství a vztah kadeřníka se zákaznicí mezi nimi není. Fanoušci tak v komentářích hodnotí spíše hereččin nový vzhled.

Účes, se kterým se Sara pochlubila, jí podle sledujících velmi sluší. „A já myslel, že je to Ariana Grande,“ napsal udiveně jeden z fanoušků. „Jste krásná,“ dodává další. Řada lidí pak přidává jen srdíčka a milé smajlíky, protože slova chvály jsou v tomto případě zbytečná.

Je očividné, že změna se povedla a Sara je spokojená. Milé komentáře samozřejmě mladou herečku potěší, navíc ale vypadá s novým účesem o něco starší a zkušenější, což je v jejím případě rozhodně změna k lepšímu. Navíc vyniká její milý úsměv. Tak snad se nová Sandeva líbí i Jakubu Prachařovi.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články