Sára Affašová zažila nezapomenutelnou rozlučku se svobodou. Teď si s Donutilem užívá ulic Barcelony

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Sara Affasova Martin Donutil
Zdroj: Nextfoto

Už v lednu se v médiích objevila informace o tom, že se Martin Donutil a Sára Affašová zasnoubili. Zamilovaný pár si pro sebe novinku dlouho nechával, než ji vypustil do světa. V současné době se už ale ničím netají a Sára se navíc otevřeně pochlubila tím, jak si užila rozlučku se svobodou.

„Svatba bude v létě. Nepůjde ale o nic velkého, chceme malou svatbu, tady v Čechách,“ prozradili snoubenci Blesku před nedávnem. Jelikož rozlučka se svobodou už proběhla, je jasné, že velký den čeká dvojici brzy.

Překvapení kamarádek

Rozlučku se svobodou si pro Sáru připravilo několik jejích dobrých kamarádek. A zvolily originální místo i program, jak se později nastávající nevěsta na své sociální síti pochlubila.

„Moje holčičky pro mě vymyslely a zařídily úžasnou rozlučku se svobodou. Měly všechno připravený do posledního detailu – před spaním jsem si otevřela první obálku, abych věděla, kde odstartuju ráno, a pak následovala krásná dobrodružná bojovka, než jsem je našla a nasedla k nim na loď,“ vysvětlila Affašová.

Podle jejích slov šlo o tu nejlepší možnou rozlučku se svobodou, kterou si mohla přát. Rozhodně se jedná o den, na který jen tak ve svém životě nezapomene.

Zpátky do reality

Rozlučka byla sice krásná, ale také náročná. A to neplatí jenom u Sáry, ale i u jejího partnera. Krátce po prvním příspěvku totiž sdílela Affašová společnou fotku, na které je vidět, že jsou oba mírně společensky unavení.

„… a z rozluček ještě pomuchlaný rovnou do světa to zas hezky vychodit,“ zasmála se. Je tak vidět, že i když únava se na nich podepsala, Sára i Martin jsou šťastní a na společný život bok po boku se velmi těší.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články