Sára Affašová a Martin Donutil jsou zasnoubení. Novinku si pro sebe nechávali dva měsíce

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sara affasova a martin donutil
Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia

Svou láskou se Sára Affašová s Martinem Donutilem rozhodně netají. Ve společnosti jsou samý úsměv. Že patří k sobě, na nich pozná úplně každý. Přesto si ale své soukromí očividně střeží a dovedou si udržet tajemství. Už v listopadu se zasnoubili, fanoušci se to ale dozvěděli teprve teď.


Nějaký čas o tom věděli jen oni dva a nejbližší přátelé. Na dovolené v USA minulý rok v listopadu Martin požádal romanticky Sáru o ruku a ona mu řekla své ANO. Pár neměl potřebu sdílet novinku se sledujícími.

Nejprve si dlouhou dobu vychutnávali společné chvíle jako snoubenci a se světem se rozhodli podělit až teď, po dvou měsících. Sára informaci prozradila fanouškům na svém instagramu, kam přidala i fotografie z daného dne.

Šťastný pár

„No a ještě v listopadu na Times Square přede mnou Martin poklekl,“ napsala Sára ke snímkům a přidala srdíčko. Na fotkách se ona i její snoubenec usmívají. Je vidět, že jsou velmi zamilovaní. Herečka navíc ukazuje sledujícím prstýnek, kterým ji Martin obdaroval.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sára Affašová (@saraaffasova)

Na gratulace nemusel herecký pár čekat dlouho. Například redaktorka České televize Barbora Černošková vzkázala: „Moc vám gratuluju! Jste opravdu obdivuhodní. Hodně štěstí!“ „Krásní jste! Juchů, moc vám gratuluju,“ napsala zase herečka Malvína Pachlová.

Gratulací pod příspěvkem je nespočet. Sára s Martinem si tak mohou šťastnou chvíli užívat znovu naplno. Díky tomu, že se sdělením počkali, teď komentáře prožívají o to víc. Je jednoduše vidět, že tihle dva k sobě patří a jen tak něco je nerozdělí.

Překonali velkou ztrátu

Affašová s Donutilem si loni prošli velkou tragédií, kterou ale společně překonali. Nakonec je, jak je vidět, ještě sblížila.

Museli překonat smrt svého miminka. Sára se na děťátko dlouho těšila a na sociálních sítích informovala o svém těhotenství fanoušky.

Jenomže koncem října přišla na instagramu se smutnou zprávou. Jejímu dítěti přestalo být srdce, narodilo se tak bohužel mrtvé.

„Den před oficiálním termínem porodu, 18. 10. večer, jsem po vyvolávání nakonec přirozenou cestou porodila našeho přenádherného syna Matyáše Donutila, 3130 g, 50 cm. Bez dušičky,“ napsala tehdy.

Ani tato tragická událost ale pár nerozdělila a naopak jejich vztah ještě posílila. Je tak jasné, že v budoucnu překonají jakékoli překážky a budou jeden pro druhého silným partnerem.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články