Sára Affašová sdílela první selfie z nového bytu. Ten rekonstruovala v 8. měsíci těhotenství

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Sara Affasova a Martin Donutil
Zdroj: Nextfoto

Sára Affašová se kromě miminka, které čeká s partnerem Martinem Donutilem, těšila i na nové bydlení. Všechny nervy a stres se stěhováním se vyplatily, a Sára tak mohla zasdílet selfie z nového bytu.

Všechny maminky ví, jak namáhavý je poslední trimestr. S blížícím se porodem se žena více unaví, vše začíná bolet. Bývalá hvězda seriálu Ulice si však tyto problémy nepřipouští a pustila se do rekonstrukce bytečku.

Rekonstrukce on-line

Na svém instagramu herečka poctivě zaznamenává, jak rekonstrukce, do které se společně s partnerem Martinem Donutilem pustili, probíhá.

Některé sledující se však opakovaně podivovaly nad tím, že se do toho herečka pustila i přes pokročilé těhotenství. Našly se však i takové, které naopak herečku podpořily svými komentáři, že to měly stejně a ať je v klidu.

„Tolik maminek a nastávajících maminek mi píše, jak se stěhovaly třeba ještě měsíc před porodem, týden před porodem, v den porodu. Nebo taky ještě s dalšími prcky za zadkem,“ napsala na svém instagramu.

„Pro ty, co to zažívají teď se mnou: Držím palce, ať se z toho neobkreslíme. A mysleme na to, jak to bude pěkné, až to nekonečné bude jednou konečné! Hlavní je se z toho nepos… My si dáme ještě takových čtrnáct dní a máme, doufám, hotovo,“ dodala s nadějí, že už se rekonstrukce blíží ke svému konci.

Přání se jí nakonec vyplnilo a vše dobře dopadlo, jak ukazuje její nejnovější příspěvek.

Konečně v novém

Není nic krásnějšího než se poprvé vyspat v rekonstruovaném bytečku. A ten pocit si teď Sára vyzkoušela na vlastní kůži. Dle fotky, kterou sdílela, je více než jasné, že si tento pocit nadmíru užívá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sára Affašová (@saraaffasova)

„První selfíčko v novém bytě,“ napsala šťastná Sára k fotce a fanoušci ji hned zasypali gratulacemi a přáním, ať se jim v novém bytečku dobře bydlí.

„Je to neskutečný, ale my jsme to dokázali! Přežili jsme rekonstrukci! Včera jsme poprvé po dvou a půl měsících spali doma! Teď už jen dodělávat a piplat si to, dolaďovat detaily a uklízet, uklízet a zase uklízet – ale to nejhorší máme za sebou,“ dodala s úlevou.

Teď už si Sára může užívat klidu a připravovat výbavičku pro miminko, které se co nevidět narodí. A díky skvělé práci rodičů se narodí do krásného nového bytečku.

Zdroje: Instagram, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články