Sára Affašová ukázala, jak s Martinem Donutilem rekonstruují. Zvládá to i v 8. měsíci těhotenství

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sara affasova
Zdroj: Nextfoto

Sára Affašová s Martinem Donutilem kromě miminka, které se co nevidět ohlásí na světě, řeší také rekonstrukci domu. V sedmém měsíci těhotenství by měl mít člověk podle mnohých jiné starosti než stěhování a úpravy bydlení. Není se tedy čemu divit, že prožívá herečka náročné období.


Ačkoli má práce až nad hlavu a musí myslet na své psychické a fyzické zdraví, především na zdraví miminka. V každé volné chvíli se snaží komunikovat s fanoušky. Na své sociální síti nevynechá jedinou příležitost k tomu, aby jim napsala, jak v rekonstrukci pokročili.

Řada fanoušků se jí samozřejmě ptala, jak zvládá těhotenství a zároveň i náročnou rekonstrukci domu a stěhování. K tomu všemu se herečka vyjádřila v posledním příspěvku, kde popsala, že to rozhodně není snadné. Na druhou stranu už se ale nemůže dočkat výsledků.

Za 14 dní hotovo

Sára sdílí na instagramu pravidelně ve stories poznatky z rekonstrukce. Ukazuje, jak společnými silami s Martinem budují nový domov, co všechno už zvládli udělat a kolik věcí nastěhovali. A právě na tyto fotografie fanoušci reagují a vyptávají se jí, zda je to během těhotenství vůbec vhodné a dá se to nějak zvládnout.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sára Affašová (@saraaffasova)

„Tolik maminek a nastávajících maminek mi píše, jak se stěhovaly třeba ještě měsíc před porodem, týden před porodem, v den porodu. Nebo taky s ještě dalšíma prckama za zadkem,“ napsala Sára k příspěvku. Dodala, že všechny tyto ženy velmi obdivuje.

„Pro ty, co to zažívají teď se mnou: Držím palce, ať se z toho neobkreslíme. A mysleme na to, jak to bude pěkné, až to nekonečné bude jednou konečné! Hlavní je se z toho nepos… My si dáme ještě takových čtrnáct dní a máme, doufám, hotovo,“ upřesnila.

Není v tom sama

Někteří fanoušci Sáře vzkazují, že jí to na poslední přidané fotce velmi sluší. Herečka se na ní usmívá a je vidět, že ačkoli má starostí nad hlavu, snaží se udržet si dobrou náladu a opravdu se těší na to, co bude velmi brzy skutečností. Kromě pochval přibývají i komentáře, díky kterým ví, že není v dané situaci sama.

„V sobotu nám měl přijít malíř. Dnes to odřekl. Ložnice vystěhovaná, já v sedmém měsíci. Pán na podlahu nás snad nevypeče,“ postěžovala si jedna z fanynek, která dobře rozumí tomu, jaké to je řešit nové bydlení během těhotenství. „My to pro změnu do porodu ani nestihneme,“ přidala se další.

„Já se stěhovala týden před porodem. A to do čtvrtého patra bez výtahu. Věřím, že to zvládnete,“ poukázala další sledující na to, že situace vždy může být i horší. Jak se Sáře s Martinem v rekonstrukci daří, mohou fanoušci dál sledovat na jejím profilu. Je jasné, že s pravidelným informováním ještě neskončila.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články