Salma Hayek promluvila o svém boji s koronavirem. Překvapí vás, jak špatně na tom byla

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Salma Hayek
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Období koronaviru je náročné pro úplně celý svět. Nejenže se musely zavřít restaurace, ale také se omezilo cestování a v nemocnicích nebyla volná lůžka. Na jednom z lůžek ležela i známá americká herečka Salma Hayek.

Salma Hayek je mexická a americká herečka, režisérka a producentka. Zahrála si ve více než třiceti filmech a účastní se charitativní činnosti proti násilí na ženách a diskriminaci přistěhovalců. Objevila se ve filmech Sexy Pistols, Zeptej se prachu, Frida nebo Tenkrát v Mexiku.

Herečka měla náročné období

Salma Hayek odhalila, že loni tajně bojovala s koronavirem. V rozhovoru pro magazín Variety připustila, že onemocněla v počátcích pandemie, a ve skutečnosti si myslela, že přijde o život. Těžký průběh nemoci však zvládla a nyní je v pořádku.

„Můj doktor mě prosil, abych šla do nemocnice, protože mi bylo doopravdy špatně. Řekla jsem, že raději zemřu doma,“ vysvětlila Salma. Místo hospitalizace strávila sedm týdnů izolovaná v pokoji v londýnském domě své rodiny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Salma Hayek Pinault (@salmahayek)


V jednu chvíli jí bylo natolik zle, že potřebovala kyslíkovou bombu. Herečka říká, že zbytek roku strávila zotavováním se z nemoci a stále ještě plně neobnovila energii, kterou kdysi měla. Návrat do práce je pro ni velice náročný.

S nemocí se poprala

„Začala jsem fungovat přes videohovory, protože jsem byla natolik unavená, že jsem nezvládala ani vyjít z domu,“ řekla Salma. V dubnu se herečka konečně vrátila k filmu a pokračuje v natáčení filmu House of Gucci.

Sama má k nemoci velký respekt a nabádá všechny fanoušky, aby dodržovali veškerá hygienická opatření. Salmu mrazí pokaždé, když se má podrobit výtěru z nosu. Za poslední rok se totiž testovala nespočetněkrát.

Aby toho nebylo málo, letos v březnu si vyvrtla kotník a musela na dalších pár dnů zůstat doma, aby se jí ulevilo. Na svůj instagramový profil přidala fotografii, na které čte knihu Frida a kotník si chladí ledem.

Doufejme, že si již kráska vybrala všechny zdravotní komplikace a nyní už se bude mít skvěle. Za několik týdnů se v kinech objeví film Zabijákova žena & bodyguard, ve kterém si Salma zahrála. A my se na film velice těšíme.

Zdroj: BuzzFeed
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články