Rozina z Ulice se pořádně odvázala. To, jak vypadá, zapálí lýtka i vám

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
anna kadeřávková
Zdroj: Profimedia

Ačkoli už Anna Kadeřávková v Ulici nějaký ten pátek nehraje, pro fanoušky tohoto seriálu bude Rozinou i nadále. Fanouškovskou základnu má i teď hlavně na Instagramu, kde sdílí kromě svého psího miláčka i pořádně žhavé snímky.

Anička Kadeřávková stále pendluje mezi Prahou a Bratislavou. V Praze má svůj byt většinou prázdný a jezdí tam hlavně na pravidelné návštěvy své početné rodiny. Samotné cestování jí během pandemie dost často hází klacky pod nohy.

V Bratislavě aktuálně žije s partnerem Jánem Strapcem, který je známý spíše pod uměleckým jménem Strapo. V létě oslaví dvouleté výročí vztahu a vloni touto dobou si společně pořídili štěňátko toy pudla.

Svůdná fotka

Anička patří mezi velmi půvabní herečky mladé generace, a ať si na sebe vezme cokoli, většinou jí to moc sluší. Mladá influencerka se teď vytasila s pořádně odhalenými snímky.

Už minulý týden se vyfotila na gauči jen v tričku a kalhotkách a nechala na odiv své dlouhé nohy. „Ten Strapo se má“, objevilo se v komentářích.

Teď ale Anička ukázala ještě silnější zbraně. Svůdná fotka v růžové podprsence a kožených kalhotách je pořádně vyzývavá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Kadeřávková (@annakaderavkova)

Pod snímkem se objevují pochlebné komentáře, ale i lehce kritické: „Ty jsi nádherná holka, ale ty kalhoty jsou hrozný, promiň.“, napsal jeden z fanoušků.

Postavička jako lusk

Anička je velmi štíhlá a postavičku jako lusk si udržuje už roky stejnou. Někdo si možná může myslet, že ji má zadarmo, ale herečka na ní pořádně maká.

Nedávno se svěřila, že cvičení a posilování doma vyloženě nesnáší.

„Pohyb považuji za nutnost, cvičím třikrát týdně. Občas vynechám a pak to zase doháním. Pak je i fajn mít psa a přístup k přírodě blízko bydliště,“ napsala pod fotku, kde s fanoušky řeší zdravý životní styl a cvičení.

Díky malému chlupáčovi Caesarovi má tak pohybu dost a nějaké to kilo navíc ji trápit nemusí.

Autor: Naďa Brožová

Související články