Roman Šebrle asi něco ztratil ve výstřihu své kolegyně. Za tenhle snímek ho manželka nepochválí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Roman Šebrle
Zdroj: Pavel Machan - Czech News Center a.s. / CNC / Profimedia

Bývalý desetibojař Roman Šebrle už je nějaký ten pátek součástí týmu zpráv televize Prima. Kolem sebe má ve studiu samé půvabné ženy, kterým televizní kostymérky vybírají modely, jež perfektně vyzdvihnou jejich přednosti.

Společnost krásných žen dělá určitě Romanovi dobře. Jako každý muž se rád pokochá ženskou krásou, a i přesto, že má doma již přes dvacet let manželku Evu, odolat svodům kolegyň a róbám, které k tomu přímo vybízejí, je někdy složité.

Roman uváděl hlavní večerní zprávy od roku 2014 nejprve s Gabrielou Laškovou (dříve Kratochvílovou), jeho aktuální partnerka za moderátorským pultem je Eva Perkausová.

Laškování na pracovišti

Zpravodajský tým zahrnuje nejen hlavní moderátorskou dvojici, ale také sporťáky a moderátorky speciálu ze života hvězd s názvem ShowTime.

Jednou z nich je už od roku 2011 (tehdy se pořad jmenoval Top Star magazín) Laďka Něrgešová. Ta plní svůj Instagram převážně videi, na kterých s pořádnou dávnou ironického humoru paroduje učitelky během distanční výuky nebo svádí svůj boj se zapadlým autem ve sněhu.

V neděli uváděla ShowTime v upnutých rudých šatech s pořádným výstřihem. „Já nevím, vo co de?! Prostě piju čaj ze šalvěje. No!?“ napsala k fotce, kde Roman může na jejím výstřihu oči nechat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Laďka Něrgešová (@ladka_nergesova)

Humor neopouští ani jejich kolegy z branže. „Tohle vypadá spíš na Koz(l)ík lékařský,“ glosoval snímek herec Václav Kopta. „No spíš na mléko do škol!“ přitakával Aleš Háma.

Láska díky tragédii

Snímek z práce určitě nerozhodil manželku Evu, která by některé kolegyně z televize strčila hravě do kapsy. Bývalá atletka se udržuje i po letech ve výborné kondici a s Romanem je pojí dlouholeté manželství.

Jejich lásce ale předcházela děsivá tragédie, která je svedla dohromady. V roce 1997 byli společně na atletickém soustředění v Tatrách. Eva, ještě pod dívčím jménem Kasalová, tehdy randila s jiným atletem, konkrétně sprinterem Martinem Šimůnkem.

Ten 23. října 1997 tragicky zahynul při výletu na Slavkovský štít. Auto dostalo pravděpodobně smyk a partner Evy a blízký Romanův přítel přišel o život.

Tragédie dvojici sblížila natolik, že o tři roky poté slavila veselku. Společně vychovávají syna Štěpána a dceru Kateřinu.

Autor: Naďa Brožová


Související články