Richard Sacher má facebook plný samolibých příspěvků. Vydělané peníze z Prostřena prý dal na operaci psa

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
richard sacher
Zdroj: Profimedia

Richard Sacher je český novinář a spisovatel. Nikdy nepatřil k celebritám, o kterých by slyšel každý. Proslavila ho až účast v pořadu Prostřeno. On si to velmi dobře uvědomuje. Situaci proto i nadále využívá k tomu, aby se dostal do povědomí co nejvíce lidí.

Jeho facebookový profil je plný samolibých příspěvků. Sacher se nebojí sdílet i videa, na kterých ho ostatní celebrity kritizují. Důležité pro něho je zaplnit sociální síť co největším množstvím materiálu a dál na své účasti v pořadu těžit.

Jako soutěžící v Prostřenu se zapsal divákům do povědomí svými trapnými vtipy, drsnou kritikou svých oponentů a kontroverzním vystupováním. Moniku Binias například v jednom z dílů nazval blonďatou kreaturou, nešetřil ale ani ostatní protivníky.

Kritika slavných

Sociální síť Richarda Sachera je plná odkazů na články, ve kterých se o něm psalo. Novinář je očividně hrdý na to, že se stal pro média zajímavým člověkem. A to i přesto, že se v mnoha článcích dočkává především kritiky.

Sacherovi se v pořadu Prostřeno podařilo urazit dalšího soutěžícího Jara Smejkala, plné zuby mají sebestředného novináře i Sámer Issa nebo již zmíněná Monika Binias, kteří také patřili mezi hostitele.

Kriticky se k Sacherovi kromě soutěžících Prostřena vyjádřila například i modelka Agáta Hanychová. „Co ten pán, co nevím, ani jak se jmenuje, kde se vzal, co ten si o sobě myslí?! Novinář? Spisovatel? Za mě arogantní dement, který neumí stárnout. Je úplně mimo,“ řekla podle serveru Super.

Sám sobě fanouškem

Sacher se proti slovům Agáty ohradil s tím, že ho jakožto protekční spratek nemůže urazit. Vydaný článek pak sdílel na svém facebooku a k příspěvku připsal: „Agátu zřejmě mrzí, že se mnou nemohla stolovat.“ Komentáře pod příspěvkem se jeví jako zablokované.

Svou lásku v sebe sama dokazuje Sacher i tím, že očividně velmi rád vyhledává své jméno na internetu. Dělá mu pak radost, když se objeví mezi nejčastěji vyhledávanými pojmy.

Otázka je, zda není tak vysoko v žebříčku právě proto, že se několikrát denně vyhledává on sám. „Dnešní výsledky. Porazil jsem Putina,“ napsal například k poslednímu příspěvku tohoto typu.

Sacher však na svém profilu informoval sledující i o tom, že veškeré peníze, které díky Prostřenu získal, věnoval na dobrou věc. „Veškeré peníze, které jsem vydělal v pořadu Prostřeno! Speciál, jsem dal na operaci psa, který by jinak zbytečně umřel,“ uvedl.

Ani tím si ale sledující na svou stranu nezískal. Jediný komentář, který se pod příspěvkem objevil, je totiž jeho vlastní. V něm nasdílel další z článků, které o něm byly napsány. Získat fanoušky se Sacherovi sice příliš nedaří, image „samožera“ si ale buduje velmi úspěšně.

Zdroj: Facebook, Extra, Expres, OnlyU, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články