Ke svým dcerám byla kritická, teď se karta obrátila. Monika Binias se z natáčení Prostřena vzpamatovávala 14 dní

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika binias
Zdroj: Profimedia

Monika Binias se svými dcerami nemá právě idylický vztah. V médiích se nebojí zkritizovat jejich chování, a dokonce se nechala slyšet, že i když jim 20 let podřizovala život, ani jedna z nich se jí nakonec neodvděčila. Její kritika se jí ale nedávno vrátila a ona sama poznala, jaké to je, když ji někdo v médiích poníží.


„Čím víc dětem dáváte, tím hůř se k vám chovají. Můj případ opravdu není ojedinělý. Ženy, které berou mateřství lážo plážo nebo na výchovu úplně kašlou, ty jsou obdivované a mají vděčné děti. Je to nějaký psychologický efekt,“ citoval před časem Moniku server Kafe.

Podle něj by si maminka Ornelly Koktové a Charlotte Štikové přála se svým partnerem ještě jedno dítě, u kterého by nepovedenou výchovu napravila.

„Nikdy nevíte, jak to s těmi vašimi dětmi nakonec dopadne – jak se vám odvděčí. 20 let jim naprosto podřizujete život a sebe dáváte na vedlejší kolej. O finanční náročnosti dětí už se vůbec bavit nemusíme,“ prohlásila.

Do dcery se jednou naváží, pak se jí zase zastává

Především o své dceři Charlotte v minulosti pronesla Monika spoustu nepěkných slov. Když se totiž blondýnka pokoušela hubnout, matka o jejích snímcích na sociálních sítích prohlásila, že jsou falešné.

„U ní to opravdu není o dietě, silné vůli a super cvičení. Samozřejmě že některé její fotky jsou fake. Jde o stažené fotky z jiných profilů. Dělá to často, je to vidět, jsou tam třeba i umělá prsa,“ uvedla podle Expresu.

Když se ale Charlotte podařilo zhubnout a objevila se nedávno na párty Playboye, začal se do ní navážet manžel její sestry Josef Kokta. A v tu chvíli se naopak Monika dcery zastala.

„Není to hezké chování. Spíše je dobré někomu poradit a mluvit s ním denně. Je to hnusná forma, ale mě to u Štikových a Koktových vůbec nepřekvapuje. Není to žádná novinka. Jsou to žraloci, kteří se vzájemně požírají. Jsem ráda, že jsem z toho pryč. “

V televizi se sama dočkala kritiky

Monika Binias byla donedávna obvykle tou, kdo je v roli kritičky. Teď ale okusila svou vlastní medicínu, ve VIP Prostřenu se totiž stala terčem posměchu ona. Několikrát se do ní navážel moderátor Richard Sacher, který ji dokonce v jednom z dílů nazval blonďatou kreaturou.

„Na Moniku jsem zaútočil, protože to vyplynulo z dané situace. Ke každému jsem se choval tak, jak si zasloužil a jak se choval on ke mně,“ bránil se později podle Extra. On sám si v pořadu vysloužil kritiku například za to, jak neuctivě zacházel s jídlem.

Jenomže na rozdíl od Moniky si z negativních slov svých soupeřů nic moc nedělá. Zato Binias se podle svého vyprávění z natáčení Prostřena vzpamatovávala ještě dlouho.

„Vzpamatovávala jsem se z toho asi dva týdny a teď se mi to znovu připomnělo. Tenhle člověk, tenhle nikdo, kterého nikdo nezná a kterého do pořadu vzali jen proto, že Marie Pojkarová přesvědčila štáb, nám to bohužel všem pokazil, protože se nejspíš chtěl zviditelnit,“ uvedla pro Život v Česku.

Zdroj: Kafe, Expres, Facebook, Život v Česku

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články