Richard Krajčo zvedl dělníkům v kostele náladu. Pobíhal tam v kostýmu Spider-Mana

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
richard krajco
Zdroj: Nextfoto

Pro někoho znamená kostel místo, kde by měl být klid a mír, kde by se nemělo dít nic šíleného a lidé by měli očekávat, co v něm mohou vidět. Návštěvníci kostela v Chotěvicích by se ale nejspíš nestačili divit. V rozestavené budově pobíhal Richard Krajčo převlečený za Spider-Mana.

Hudebník a jeho manželka Karin Babinská kostel koupili, dalo by se tak říci, že si v něm můžou dělat, co chtějí. Koneckonců je přeci jejich. I tak by ale někomu možná přišlo nevhod na posvátné půdě předvádět takové divadlo.

Nikdo nicméně nemusí mít strach. Kostel potřebuje velkou rekonstrukci, a pavoučí muž tak nenarušil žádnou probíhající mši.

To se jen Richard Krajčo pokoušel při práci zvednout dělníkům náladu. A jelikož se mu to povedlo, rozhodl se pak pobavit i své fanoušky na sociální síti.

Téměř dokonalá kopie

„U nás v kostele se zastavil Tom Holland,“ zavtipkoval Krajčo v popisku. Odkázal tím na britského herce, který si postavu Spider-Mana zahrál v posledním filmu z roku 2021. Jelikož měl na hlavě hudebník červenou kuklu, málokdo by poznal, že jde právě o něj.

Až na bílé tenisky by se dalo říci, že se mu kostým celkem povedl. Na první fotce zapózoval a zdá se, že kdyby uměl z rukou skutečně střílet pavučiny, možná by to práci na opravách kostela i urychlilo. Tuto schopnost ale s oblečením červeno-modré kombinézy bohužel nezískal.

Parádní rozcuch

„V prosinci se na vás budeme těšit na koncertě,“ napsal Krajčo k příspěvku. Zdá se, že jde i bez střílení pavučin vše podle plánu a kostel bude brzy připraven pro nové návštěvníky. Některým z nich možná bude líto, že je Richard nepřivítá jako Spider-Man.

Hudebník na druhé fotce ukázal, že je pod maskou skutečně on. Kombinézu má sice stále na sobě, usmívá se ale do fotoaparátu s uměleckým rozcuchem, který vznikl, když stahoval látku z hlavy dolů.

Do filmu s tebou

Na otevření kostela pro veřejnost se fanoušci těší. V nejednom komentáři vzkazují Krajčovi, že jdou opravy budovy skvěle a že v prosinci bude koncert určitě parádní. Někteří by ho ale kromě hudebního vystoupení v kostele viděli rádi také ve filmu.

Jako nový Spider-Man by byl prý dokonalý. „A bude i v Karlíně?“ ptá se někdo se smíchem. Samozřejmě má na mysli zmíněného Toma Hollanda. Ten nejspíš ve svém pavoučím kostýmu do Karlína nepřijede, ale kdo ví, třeba Richard ano. Pokud tam tedy mají nějaký rozestavěný kostel…

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články