Richard Krajčo je kvůli festivalům v jednom kole. Jeho dcera mu doporučila pleťovou masku

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Krajco Richard
Zdroj: Profimedia

Zpěvák Richard Krajčo je momentálně dost zaneprázdněný. Se svou kapelou Kryštof totiž pořádá vlastní festival, se kterým cestuje napříč celou republikou. Richard se však zvládá věnovat i rodině. Naposledy se vyfotil s dcerou, která se mu dokonce stará také o pleť.

Kapela Kryštof patří k těm nejpopulárnějším v České republice. Známá je i díky velmi dobrým vztahům, které skupina udržuje se svými fanoušky.

Má práci s vlastním festivalem

Před několika lety představila originální koncept vlastních festivalů, které nesou název Kryštof Kemp. Na těch letošních si s kapelou Kryštof zahraje také Olga Lounová či kapela Slza.

A kromě hudebních vystoupení si návštěvníci mohou užít originální workshopy, které vedou sami členové kapely. Je tam například kurz hraní na kytaru či bicí.

Na děti si čas najde

Pro Richarda je to tak velmi náročné období a práce má nad hlavu. Přesto se ale stíhá věnovat i rodině, především svým dvěma dětem, které má ve střídavé péči.

Jak jsme psali zde, se synem Richardem si nedávno užil pořádný relax u bazénu. A nyní ho čekal i s dcerou Berenikou.

Na únavu dostal pleťovou masku

Tentokrát měl zpěvák a herec odpočinek tzv. se vším všudy. Jak se totiž pochlubil na svém instgramu, jeho dcerka mu totiž doporučila i pleťovou masku.

„Tak tato pleťová maska mi prý pomůže na mou beztak po Kempu vyprahlou a suchou a unavenou kůži — říkala Beruška,“ napsal ke snímku Krajčo.

Na něm je opravdu zachycen s růžovou pleťovou maskou na obličeji, což v kontrastu s jeho vousatou tváří vypadalo opravdu vtipně. „Dám vědět, jestli budu hebounký,“ dodal ještě s humorem.

Zdroj: Instgram, OnlyU, Kryštof Kemp

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články