Regina Holásková z VyVolených řeší problémy s bydlením. K vybojování své dcery má daleko

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Regina Holaskova
Zdroj: Profimedia

V roce 2005 se zapsala do povědomí diváků jako jedna z nejkontroverznějších postav soutěže VyVolení. V reality show se Regina Holásková projevila velmi výrazně, a ačkoli nakonec nezvítězila, jen málokdo by čekal, že skončí po letech zcela bez peněz, bude bojovat o svou vlastní dceru a žít v přístřešku na jakési zahradě.

Před více než rokem Regina uvedla, že žije v domě bez vody. „Do rekreační oblasti jsem se odstěhovala, protože na radu kamaráda jsem investovala do malování,“ svěřila se tehdy s tím, že bydlení se čtyřmi psy v domě bez příjezdové cesty je poměrně velký problém.

„Chci najít příjemnější místo, s mými psy to není jednoduché, ale věřím, že to půjde,“ řekla tehdy. Jenomže svým slovům zatím dostát nedokázala. Naopak teď žije v chatě na zahradě na pozemku, který navíc není její.

Nikdo s tím zatím nic nedělá

Regina si před nějakým časem koupila chatku na pozemku, který ovšem nebyl její. Následně se dostala do exekuce a o chatu přišla. Ačkoli jí bylo oznámeno, že by měla pozemek opustit, neučinila tak.

„Nikdo z vlastníků to dlouho neřešil, teď už ale některým z nich celá situace, a to s ohledem na stav celého místa, začala vadit. Kdyby to tam třeba začalo hořet, tak to bude velký průšvih. A co vím, tak neoprávněné užívání pozemku už chtějí řešit. Víc k tomu nevím,“ řekl v květnu serveru Život v Česku jeden ze sousedů.

Server Extra dokonce přímo na místě po Regině pátral, nepodařilo se jim ale ženu kontaktovat. Potvrdili však, že psi, které Holásková na pozemku chová, jsou ve velmi dobrém stavu a je o ně dobře postaráno.

Bojuje o svou dceru

Po skončení první řady VyVolených otěhotněla Holásková s Pavlem Tesařem. Vztah ale dlouho nevydržel a rozpadl se ještě před narozením dcery, uvádí Prima Ženy.

Regina se v té době snažila živit jako striptérka, aby měla peníze na vybudování domu na pozemku v Brně. To se jí ale nedařilo a dcera špatně nesla, že matka po nocích nebývá doma. Když byl dívce rok, byla odebrána sociální službou a předána do péče babičce.

„Ano, neměly jsme a nemáme to stále lehké. Nejhorší bylo, když byla dcera ještě malinká a nerozuměla, proč musím večer pryč. Obě jsme dlouho plakaly. Dodnes není svěřena do mé péče,“ popsala Regina před časem s tím, že o ni stále bojuje.

Zdroj: Život v Česku, Extra, Prima Ženy, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články