Regina z VyVolených žije s dcerou a čtyřmi psy v objektu bez vody. Hledá nové bydlení

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
regina holásková
Zdroj: Ladislav Křivan / CNC / Profimedia

Uplynula již řada let od prvních VyVolených. V roce 2005 show proslavila mimo jiné také Reginu Holáskovou, která se díky působení ve vile dostala do povědomí fanoušků. Ačkoli působí jako malířka a módní návrhářka, ve společnosti ji příliš nevídáme. Co dělá kontroverzní aktivistka dnes?

Dnes je jí 44 let. V roce 2005 byla účastnicí, která ačkoli VyVolené nevyhrála, výrazně se zapsala do paměti diváků. Nebála se totiž ukázat nahotu, s ničím si nelámala hlavu a nadávky z jejích úst jen létaly. V posledních letech se o ní ale téměř nemluví.

Server Život v Česku nedávno Reginu vyzpovídal a zjistil, jak žije a čemu se v současné době věnuje. „Žiji spokojený život. Mám čtyři krásné psy, milovanou dceru a jako rodačka z Brna stále žiji v Brně,“ svěřila se na úvod.

Za 17 let se mnohé změnilo

Je to už 17 let, co se ukázala Regina poprvé ve vile. Od té doby se podle jejích slov změnilo mnohé. Nyní promluvila nejen o tom, kde žije, ale také o své dceři, o tom, jak se snaží být dokonalou matkou, ale také o svém názoru na společnost a prezidentské volby.

„Stalo se toho hodně. Cestování, stěhování, otěhotněla jsem, začala jsem se zajímat o léčitelství, prokoukla jsem hru systému, začala jsem pátrat, kdo tomu všechno vládne na této planetě. Karel Gott prý pět let přede mnou řešil nějaké ty ilumináty,“ říká Holásková, kterou někteří znají také jako Reginu Agia.

Regina se věnuje podle svých slov velmi ráda konspiračním teoriím a věří tomu, že je nám ve společnosti řada věcí zatajována. „Jsme vychováváni ve lžích,“ tvrdí. I tak se ale podle svých slov snaží žít naplno a dělá všechno pro svou dceru.

Velká rodina

Regina dnes žije v rekreačním objektu společně se svou dcerou a čtyřmi psy. Rozhodně tak nemá starostí málo, postarat se o tak velkou „rodinu“ nejspíš není snadné. „Do rekreační oblasti jsem se odstěhovala, protože na radu kamaráda jsem investovala do malování,“ svěřila se s tím, že zde měla tehdy na práci klid i prostor.

„Teď to po patnácti letech vzdávám. Koupila jsem to špatně, přiznávám,“ svěřuje se. Podle jejích slov není k objektu přímý vjezd, nejhorší je ale to, že v něm neteče voda a musí se tedy nosit ručně ve vědrech. Chtěla by si proto najít lepší bydlení.

„Chci najít příjemnější místo, s mými psy to není jednoduché, ale věřím, že to půjde,“ doufá. Ačkoli tak na jednu stranu hvězda VyVolených tvrdí, že se má skvěle a všechno jí vychází, na druhou stranu přiznala i to, že v životě jí řada věcí trápí. Nic ale prý není neřešitelné.

Zdroj: Život v Česku, Blesk, Kafe

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články