Radek Kašpárek přivítal ve svém podniku vzácnou návštěvu. Ta si zapózovala s jeho dcerou

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Kasparek Radek
Zdroj: Nextfoto

Radek Kašpárek je nejen obávaným porotcem kuchařské show MasterChef, ale také majitelem vyhlášené pražské restaurace. Na svém instagramu v pátek zveřejnil snímek, který odhalil, jaký vzácný host jeho podnik nedávno navštívil. Největší radost z něj ale zřejmě měla jeho malá dcera.


Šéfkuchař Radek Kašpárek není coby televizní osobnost žádný začátečník. Na televizních obrazovkách předvádí svůj kuchařský um už více jak 10 let.

Kašpárek vede podnik s michelinskými hvězdami

V poslední době jej ale nejvíce proslavila kuchařská reality show MasterChef, kde Radek působí jako porotce, a to od roku 2019.

Ovšem jeho hlavním bodem zájmu je restaurace Field, kterou spoluvlastní a kde pracuje rovněž jako šéfkuchař. Vyhlášený pražský podnik už dokonce třikrát obdržel prestižní gastronomické oceněné — michelinskou hvězdu.

Ochutnat přišel i známý zpěvák

Není proto divu, že si podnik k návštěvě vybírají také známé osobnosti. V pátek se tak mohl Radek pochlubit na svém instagramu velmi speciálním hostem.

Tím nebyl nikdo jiný než úřadující český slavík Marek Ztracený. Doprovodil ho vítěz minulé řady soutěže Master Chef Roman Staša.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Radek Kašpárek (@kasparekradek)

„Kluci, děkuji za včerejší návštěvu, a tobě, Marku, za dárek pro dcerky!“ napsal slavný šéfkuchař ke snímku na své sociální síti. Na fotografii je kromě něj právě i jeho dcera Sofie, která musela být z návštěvy současného popového idola velice nadšená.

Ztracenému se v michelinské restauraci líbilo

Návštěvu restaurace si zřejmě užil i sám zpěvák. Ten do svých stories nahrál několik snímků a videí právě z Kašpárkovy restaurace. „My děkujeme! Field restaurant je neskutečný zážitek! Pozdravuj a zase někdy,“ napsal na svůj instagram Ztracený.

Radek Kašpárek vypadá, že už se naplno vrátil do pracovního procesu. Nedávno totiž prodělal kolaps, kvůli kterému byl hospitalizován ve vinohradské nemocnici.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články