Příčinou odvozu Radka Kašpárka do nemocnice byl celkový kolaps organismu. Už se cítí lépe

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
radek kasparek
Zdroj: Nextfoto

Radka Kašpárka znáte všichni jako veselého porotce ze soutěže MasterChef. Tam hodnotí amatérské kuchaře, ze kterých vzejde jeden vítěz. Bojovat teď ale bude v nemocnici, kam ho podle prvních zpráv odvezli kvůli srdci. V rozhovoru pro Život v Česku ale před pár hodinami prozradil, že se jednalo spíše o celkový kolaps organismu.


Ještě před několika dny si šéfkuchař užíval na dovolené se svou manželkou. Snímky z dovolené sdíleli na sociálních sítích. Nechyběly ani legrační grimasy, které Kašpárek dělal se svou dcerou.

Včera informaci o Kašpárkově převozu do nemocnice potvrdila jeho manželka Andrea, která ještě včera netušila, co přesně Radka trápí.

„Objevil se nějaký srdeční problém. Víc ale neřeknu, sama nemám zatím dost informací,“ řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Už v roce 2020 musel podstoupit operaci

Není to první Kašpárkův zdravotní problém. Už před dvěma lety musel kuchař podstoupit operaci v oblasti páteře.

Ještě v úterý byl Kašpárek plný energie a těšil se na další řadu oblíbené kuchařské soutěže. Dostala totiž nový kabátek, ze kterého je nadšený.Letos máme novinku, což jsou tři zlaté karty,“ prozradil kuchař Životu v Česku.

Sanitka přijela pro Kašpárka přímo domů. Jeho manželka musela počkat na bližší informace o jeho zdravotním stavu, protože přiznala, že sama neví, co se s jejím mužem vlastně děje.

„Ve středu jsem byl na stavbě nové restaurace, kterou budeme otevírat. A dostavila se zdravotní indispozice vlivem stresu. Máme termíny a je řada věcí, které nejdou jako po másle…,“ prozradil Životu v Česku.

Zároveň všechny ujistil, že už se cítí v pořádku a chystá se na natáčení dalšího dílu Souboje na talíři.

Jeho rodina tak může jen doufat, že všechno bude zase v pořádku a Kašpárek se bude moci věnovat milovanému vaření.

Zdroj: ŽivotvČesku, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články