Radek Kašpárek si vyzkoušel s nejmladší dcerou nejrůznější grimasy. Sledující ale zaujala především její kukadla

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Kasparek Radek
Zdroj: Nextfoto

Radek Kašpárek je nejen vyhlášený kuchař, přísný porotce pořadu MasterChef, ale také milující tatínek. Na svém instagramu se nedávno pochlubil sérií fotografií se svou nejmladší dcerou. Krásnější kukadla jste pravděpodobně ještě neviděli.

Když se řekne Radek Kašpárek, většina lidí si představí nekompromisního porotce z pořadu TV Nova MasterChef, před kterým soutěžící téměř omdlévají hrůzou.

S dcerou si rozumí

Radek ale velmi klame tělem. Doma totiž není přísným porotcem, ale milujícím tatínkem, který se nebojí si se svými dětmi také pořádně zablbnout.

Dokázal to v sobotu na svém instagramu, kde zveřejnil několik snímků, na nichž je zachycen se svou dcerou Sofií. Ta na nich s tatínkem dělá různé grimasy. I přes ně je ale vidět, jak jim to společně sluší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Radek Kašpárek (@kasparekradek)

Nádherné modré oči

Šéfkuchařovi sledující byli úplně uneseni ze Sofiiných modrých očí. A není se vůbec co divit, krásnější oči totiž jen těžko uvidíte.

„To jsou krásná kukadýlka,“ napsala jedna ze sledujících. „Krásný modrý oči,“ myslí si fanynka Ilona. „Máte moc hezkou dceru Sofii s milým úsměvem a kukadly,“ trefně shrnula další sledující.

Po dovolené návrat do práce

Radek má ze svého prvního manželství třináctiletou Sáru a právě devítiletou Sofii. Se svou současnou manželkou, která má z předchozího vztahu také dceru, má ročního syna Sebastiana.

Nedávno vyrazili všichni členové Kašpárkovic klanu na dovolenou. Psali jsme o tom zde. O zábavu tam tak měli rozhodně postaráno.

Nyní už je ale Radek Kašpárek opět v pracovním procesu. Na televizi Nova je na spadnutí pátá řada kuchařské soutěže MasterChef Česko, kde je společně s Janem Punčochářem a Přemkem Forejtem jedním z porotců.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Lidovky

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články