Prvomájové polibky zahltily sociální sítě. Borhyová vzala pod třešeň i děti, Bílá dostala záchvat smíchu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
lucie bila
Zdroj: Karel Kopáč / CNC / Profimedia

První máj je lásky čas. A ten letošní byl opravdu vydařený. Jaro už zimu dávno porazilo a kvetoucí stromy lákají ven každý den. 1. května třešně se svými růžovými květy přemluvily k prvomájovému polibku také několik celebrit.

I když lásku bychom měli oslavovat každý den, je krásnou tradicí vytáhnout manžela či partnera na jarní procházku, najít rozkvetlou třešeň a svého nejbližšího políbit.

A dobře to vědí i mnohé celebrity, které neváhaly jít ostatním příkladem. Na Instagramu se objevilo hned několik příspěvků, kde se slavní pochlubili tím, jak se svou drahou polovičkou první máj oslavili.

Borhyová slavila s celou rodinou

Slavná moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová si správně uvědomila, že láska není jen to, co se slaví s partnerem či manželem, ale že si celá rodina zaslouží být po zbytek roku šťastná z malé pusy pod třešní.

Proto vytáhla na procházku k nejbližšímu stromu i své děti. Každý dostal rovnocennou pusu a ona se s fotkami pochlubila na svém profilu roztomilou koláží. „Všem přejeme lásku každý den po celý rok, nejen na prvního máje,“ připsala k příspěvku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

Kopřivové s partnerem to neskutečně sluší

Česká modelka Veronika Kopřivová se v roce 2012 stala dokonce finalistkou soutěže Česká Miss. Že si takovou slávu zasloužila, dokazuje i fotografie pod rozkvetlou třešní, se kterou se pochlubila na svém instagramovém profilu.

Ještě dokonalejší je fotka proto, že je na ní slavná modelka se svým přítelem. Oběma to moc sluší a skvěle se k sobě hodí. Slaví s nimi i nenarozené miminko. Na fotce je už vidět, jaké má Veronika krásné bříško.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova)

Vítová slavila v práci

Další modelka a Česká Miss roku 2009 Iveta Vítová si se svou drahou polovičkou udělala fotku pod třešní tak trochu ve spěchu. „Rychle pusu, abych neuschla a hurá do práce! Protože jak jinak taky oslavit Svátek práce než přece tam,“ připsala k příspěvku.

Také přidala hashtag #trojpusa, kterým naznačila, že si lásku zaslouží nejen ona s partnerem, ale také jejich dvě děti, z nichž jedno přijde teprve na svět. Rodina se těší, že bude mít brzy o člena víc.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený IVETA VÍTOVÁ (@iveta_lutovska_vitova)

Suchařípa se s fotkou také podělil

David Suchařípa je vynikající český herec, kterého si oblíbili především fanoušci Ordinace v růžové zahradě. Nejen ty chce ale umělec inspirovat k lásce, proto se i on pochlubil na Instagramu zamilovanou fotkou.

S jeho drahou polovičkou mu to pod rozkvetlou třešní moc sluší. K fotce připsal stručně a jasně komentář „Jak jinak?“, kterým naznačuje, že tradici pravidelně každý rok dodržuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený David Suchařípa (@david.sucharipa)

Bílá se nemohla přestat smát

„Prvomájový polibek po našem,“ napsala Lucie Bílá ke krátkému klipu, který sdílela. Zatímco se Radek Filipi snaží přidržovat rozkvetlou větev třešně dostatečně nízko, ona sama se v záchvatu smíchu snaží dát svému partnerovi polibek.

Nakonec to doopravdy dopadne. Z celé scény je jasné, že pár je nejen šťastný, ale prožívá spolu opravdu dokonalé dny plné smíchu, a oběma stačí málo k tomu, aby se pobavili.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Bílá (@luciebila)

Zdroj: Instagram
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články