Pro Leoše Mareše není žádná dovolená drahá. Po týdnu v luxusní vile za 2 miliony si užívá Dubaj

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Leos Mares
Zdroj: Nextfoto

Leoš Mareš na dovolených rozhodně nešetří. Na svém instagramu je proslulý tím, že se každou chvíli chlubí luxusními zážitky z míst, která by normální člověk mohl navštívit maximálně jednou za život. Teď si například užívá Dubaj.

Není tomu tak dávno, co se chlubil Mareš pobytem ve vile na břehu jezera Como. Jak jsme psali už dříve, pobyt v takovém zařízení stojí zhruba 2 miliony na týden. Teď pro změnu relaxuje moderátor v Dubaji.

I on sám je překvapený

„Cože?“ napsal stručně Mareš k videu, na kterém ukazuje prostory, ve kterých si užívá dovolenou. I on sám je tentokrát vším tím luxusem zaskočený.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

„Když už i vy jste vykulený, tak pro nás smrtelníky je to sci-fi. Děkuji za to, že nás prostřednictvím IG berete s sebou,“ vzkázala mu uživatelka Jana.

Mareš pracuje jako moderátor Evropy 2 a jeho plat rozhodně není malý. Navíc si na instagramu poměrně slušně vydělává jako influencer.

Podle webu Zítřek si za jednu spolupráci řekne třeba i o 400 000 korun. Podle Šípu ale Mareš propaguje jenom ty věci, které má rád a které sám používá.

Na dovolenou i do přírody

Mareš si sice může dovolit luxusní hotely a pobyty v nejdražších resortech světa, neznamená to ale, že by se vyhýbal klasickým výletům do přírody. Své syny bere často také za sportovními zážitky.

Jakuba a Matěje vzal o prázdninách moderátor ke Sluneční bráně do Peru. Během čtyř dnů ušli podle Kafe asi 40 kilometrů, a to po nerovném terénu a do kopce. Spali přitom ve stanech. Odměnou jim nakonec byl dechberoucí výhled na ruiny inckého kultovního města Machu Picchu.

Jeho dcera roste jako z vody

Prozatím si s Leošem podobné výlety užívají jeho starší děti. I malá Alex ale bude brzy připravená na dobrodružné výlety po boku tatínka. Roste totiž jako z vody, jak se Mareš pochlubil na jednom z posledních příspěvků.

Na tom drží holčička v ruce ovladač a snaží se ho mířit na televizi. „Je jedna hodina ráno, jdi spinkat,“ nabádá svou dceru, moderátor. A Alex pak unaveně padne na gauč.

„Já už se těším, až začne mluvit. Jestli bude tak výřečná po tátovi,“ píše v komentářích paní Irena. „Vypadá jako malý Leošek. A je naprosto boží,“ dodává Věra. Pokud bude i povahově Alex po tatínkovi, brzy si s ním bude užívat každou dovolenou opravdu naplno.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Kafe, Šíp, Zítřek

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články