Leoš Mareš si užívá luxusní dovolenou za 2 miliony za týden. Místo si chtěl nechat pro sebe, sledující ale jeho tajemství prozradili

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Leos Mares
Zdroj: Nextfoto

Leoš Mareš si užívá luxusní dovolenou v italské vile. Ačkoli na svém instagramu se pochlubil celou řadou fotografií, na dotazy fanoušků, kde se vila nachází, odpověděl, že jde o tajemství. Jenomže ti šikovnější si na internetu stejně místo jeho pobytu našli.

Luxusní vnitřní prostory, bazén, společné posezení u večeře. Vysmáté obličeje celé rodiny. To všechno Mareš na svém instagramu sdílel. Název vily sice neprozradil, fotografií ale přidal dostatek na to, aby si lidé informace dohledali.

Dovolená za 2 miliony

Už od prvního pohledu je jasné, že o levnou dovolenou nejde. O peníze moderátor nemá nouzi. A když chce potěšit rodinu, nikdy na ní nešetří.

Mareš tak ukázal ve stories fanouškům částečně vnitřní vybavení vily, nejvíc se pak ale chlubil videi od bazénu.

„Zdravím, mohu se zeptat na místo, kde se tato vila v Itálii nachází? Hezkou dovolenou přeji,“ napsal moderátorovi jeden ze sledujících. Na to mu ale Mareš odepsal, že si nechá tajemství pro sebe.

Jenomže v komentářích pod jedním z jeho příspěvků se našli lidé, kteří Leošovo tajemství prozradili.

„Zrovna minulý týden jsme se vrátili od jezera Como a procházeli jsme i kolem Vily Peduzzi a já si říkala, že odtud musí být krásný výhled. Ale pronájem za 2 miliony na týden, na to musím ještě trochu našetřit,“ napsala jedna z uživatelek.

Prozrazené tajemství

Vilu, kde si Mareš užívá dovolenou, si pomocí internetu našlo více lidí. „Jezero di Como je nádhera, užijte si krásný pobyt,“ popřála například paní Jana.

Uživatelka Martina dokonce sdílela odkaz na stránky, kde se dá pobyt ve vile objednat.

„Pár jedinců právě prásklo to, co nechtěl Leoš prozrazovat. Možná by to chtělo respektovat jeho soukromí,“ uvádí uživatelka Monika.

S ní ale nesouhlasí několik dalších lidí, podle kterých Mareš stejně vilu nafotil ze všech stran. Muselo mu být jasné, že si ji lidé na internetu najdou.

Zdroj: OnlyU, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články