Pro Ewu Farnou není cestování žádný problém. S kočárkem to zvládá bravurně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Profimedia

Slavní umělci se na jednom místě nezastaví. Doma tráví minimum času a mnoho hodin jim zabere cestování z místa na místo. Ewa Farna kvůli koncertům cestuje často, naštěstí ale přiznává, že ji to baví. A to i s kočárkem a malou Ellou.

„Jak je vidět, můj styl života vyžaduje hodně cestování,“ napsala zpěvačka na svém instagramu. Tam zároveň fanouškům popsala, jak cestuje nejraději. Podotkla, že ani s kočárkem a malým dítětem není v dnešní době problém se někam dostat.

Ewu cestování naštěstí baví, takže jí nevadí trávit denně hodiny v dopravních prostředcích. Navíc se ráda podívá na místa, kde ještě nebyla. Po koncertech se s kočárkem projde po okolí a poznává neznámé.

Vlakem, nebo autem?

Ewa na svém instagramu zveřejnila fotografii, na které se ukázala v mikině s kapucí a růžovým kočárkem před sebou. Snímek ukazuje, že ať už je počasí jakékoli, a i když je dálka za fanoušky třeba i stokilometrová, Farna nemá problém i se svou dcerkou výlet podniknout.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

„Často řídím. Nebo jedu v dodávce s kapelou. Ale miluji také jízdy vlakem,“ napsala zpěvačka a dodala, že obvykle s sebou bere autosedačku, koncertní oblečení a nějaký ten make-up, takže ani kufry nemá extra těžké. Pochválila si také lehký a skladný kočárek.

„A jak to máte vy? Cestujete raději vlakem, nebo autem?“ zeptala se sledujících. Pod svým příspěvkem rozproudila možná zajímavější debatu, než původně čekala. Ukázalo se, že k tématu mají lidé rozhodně co říct.

Komfort má vždy přednost

„Já cestuji nejraději autem. I když je to velká dálka, ta cesta je vždy tak komfortní, že tomu dám přednost před jakýmkoli jiným dopravním prostředkem,“ napsala jedna z fanynek. Doplnila, že se staženým okénkem alespoň člověk dýchá čerstvý vzduch, což ve vlaku moc nejde.

„My také jezdíme autem. Ale kdybych věděla, kdy a kam pojedeš vlakem, rozhodně bych tě zase ráda viděla,“ připsala další fanynka, podle které je doprava ideální příležitost, jak se setkat s celebritou. Svůj časový plán jí Ewa ale neprozradila.

Někteří fanoušci se svěřují s tím, zda je pro ně pohodlnější cestování vlakem, nebo autem, pár lidí se zaměřilo spíše na snímek, který Ewa sdílela. Nejeden sledující pochválil zpěvačce její mikinu. „Mám podobnou, ale rozhodně mi nesluší tak jako vám,“ napsala dokonce jedna z fanynek.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články