Ewa Farna zvládá starost o děti i koncertování. Díky dětem poznává okolí míst, kde vystupuje

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Nextfoto

Jako dvojnásobná maminka se Ewa Farna nezastaví. Zpěvačka, která se v posledních několika měsících dostala na výsluní a užívá si pravděpodobně nejslavnější chvíle své kariéry, toho rozhodně nemá málo. Kromě zpěvu a komunikace s fanoušky zvládá na jedničku i své rodinné povinnosti.


Kdo se ještě nestal rodičem, nedovede si představit, co všechno to obnáší. Řada maminek možná očekává komplikace, ale teprve po porodu si mnoho lidí uvědomí, že je to vlastně ještě o něco složitější. Najít si potom energii na dobrou náladu je těžké.

Ewa ale dělá všechno proto, aby i během starosti o děti zvládala komunikovat s fanoušky a nezklamala je svou nepřítomností na instagramu. Nedávno jim tak vysvětlila, co všechno musela v poslední době zvládnout. A nebylo toho právě málo.

Náročný víkend

„Minulý víkend byl zase ve znamení cestování. Řízení, kojení, ubytování, líčení, uspávání, zpívání, řízení, a tak pořád dokola,“ svěřila se Farna se svým náročným programem. Na jednu stranu to pro ni není snadné, na tu druhou ale ví, že i s dětmi svou práci zvládá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93)

„Baví mě, když vždycky poznám to město mnohem víc, než když jsem koncertovala bez dětí. A bez kočárku bych daleko nedojela,“ doplnila s tím, že ráda vezme své dva potomky na procházku po okolí. Díky tomu si užívá nejen koncerty, ale i poznávání místa, kde vystupuje.

Svá slova doplnila Ewa snímkem, na kterém je zachycena s kočárkem na štěrkové cestě a s nádhernou přírodou za zády. Očividně si tak své mateřství ve spojení s koncertováním užívá. A fanoušci jsou šťastní, že ani po druhém porodu na ně zpěvačka nezapomíná.

Velký obdiv

Ne každý by situaci zvládal stejně jako Farna. Mateřství je opravdu náročná disciplína a není se tedy čemu divit, že většina sledujících zpěvačku obdivuje, jak dokáže při starosti o děti ještě komunikovat se společností a cestovat po koncertech. V komentářích se tak dočkala velké pochvaly.

A to nejen od českých fanoušků. Milují ji také v rodném Polsku. „Oceňuji nejen váš zpěv a vaši starost o děti, ale také váš výběr kočárku. Nádherná barva,“ napsal jeden z obdivovatelů právě z Polska. „Jste zkrátka krásná a skvělá,“ vzkázal Ewě jiný sledující.

Ewa Farna má energii všechno zvládat pravděpodobně právě díky podobným komentářům. Fanoušci jí totiž vždy dodají sílu a ona tak má motivaci jim předvádět, co všechno jako dvojnásobná maminka pro ně dokáže udělat.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články