Přítel Veroniky Žilkové se nakonec skutečně rozvádí. Její slova byla přesto nepravdivá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika zilkova
Zdroj: Nextfoto

Když si Veronika Žilková našla partnera, většina fanoušků jí přála, že našla štěstí v těžké době a po zradě manžela Martina Stropnického. Jenomže se ukázalo, že její nový partner, bývalý basák skupiny Argema Josef Holomáč, je ženatý. Žilková tvrdí, že se s ženou rozváděl už ve chvíli, kdy se s ním dala dohromady. Zdá se ale, že to není pravda.


„Už se tím netajím. Ano, někoho jsem potkala. Ten muž je z úplně jiného světa,“ svěřila se tehdy nadšeně pro CNN Prima NEWS. Jenomže od té chvíle vyplulo napovrch několik skutečností, kvůli kterým se ze vztahu Žilkové stal spíše skandál.

„Pan Holomáč není přítelem paní Žilkové, nýbrž její dočasný milenec, jelikož je ženatý a rozvádět se kvůli ní rozhodně nehodlá,“ oznámila totiž po pár dnech Martina Holomáčová v e-mailu pro OnlyU. Její vyjádření jsme též zveřejnili.

Rozváděli se prý už dávno

Žilková i po prohlášení Holomáčové dál trvala na svém. Dokonce tvrdila, že se její přítel s manželkou rozvádí už dlouho. „Co já vím, rozváděli se už v době, než jsme se my dva poznali,“ uvedla. O jeho ženě pak dokonce v jednu chvíli tvrdila, že je na ženy.

„Paní Žilková by se nad svým chováním měla zamyslet. Je mi moc líto, že se s ní manžel rozešel, ale ona nakonec dělá to samé, rozvrací dosud fungující manželství. I když jsem o jejich vztahu měla již nějakou dobu podezření, stále jsem věřila, že jde o vztah pouze přátelský,“ vzkázala jí Holomáčová.

Všechno je jinak

Nakonec se ukázalo, že slova ani jedné z dam nejsou pravdivá. Holomáčová totiž tvrdila, že rozvod se nechystá, teď se ale objevily informace o tom, že bylo rozvodové řízení zahájeno 6. ledna. To tedy ale znamená, že pravdu nemluvila ani Žilková.

„Někdy v prosinci se manžel odstěhoval, ale kam, to netuším, to mi neřekl,“ řekla deníku Aha! Martina Holomáčová. „Ještě v létě jsme plánovali dovolenou do Asie, kam jsme se s manželem chystali vyrazit v říjnu, takže nic nenasvědčovalo tomu, že bychom se rozváděli,“ dodala.

Později se ale přiznala, že 3. ledna skutečně podala žádost o rozvod, jehož řízení bylo zahájeno o 3 dny později. „Já už to chci mít rychle za sebou, celá ta situace mě velmi obtěžuje,“ dodala. Ačkoli prý nakonec došlo k rozvodu, mnoho věcí, o kterých Žilková mluvila, jsou nepravdy. A Holomáčová se je prý bude i dál pokoušet vyvrátit.

Zdroj: OnlyU, Aha!, CNN Prima NEWS, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články