Manželka partnera Veroniky Žilkové: S ženami mám vztah pouze přátelský. Nechápu, proč mě manžel takto dehonestoval

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
martina holomacova
Zdroj: se svolením Martiny Holomáčové

Veronika Žilková se před časem pochlubila novým vztahem, krátce potom ale vyšlo najevo, že její nový partner Josef Holomáč má manželku. Podle herečky se Holomáč se svou ženou rozvádí už dlouho. Krátce po uveřejnění této informace se ale redakci OnlyU ozvala jeho manželka Martina, která se rozhodla uvést věci na pravou míru. K rozvodu se prý schyluje, většina informací, které herečka šíří, nicméně dle ní není pravdivá.


„Už se tím netajím. Ano, někoho jsem potkala. Ten muž je z úplně jiného světa,“ hlásila radostně před nějakým časem Žilková. Jen pár dní na to se v médiích ale objevilo vyjádření Martiny Holomáčové, která prozradila, že je ženou nového partnera Žilkové. A že vztah herečky s bývalým basákem skupiny Argema je jen dočasný.

„Pan Holomáč není přítelem paní Žilkové, nýbrž její dočasný milenec, jelikož je ženatý a rozvádět se kvůli ní rozhodně nehodlá,“ oznámila. Žilková si to nenechala líbit a uvedla, že to není pravda. Holomáč se prý se ženou rozvádí a ona má prý dokonce mít náklonnost k ženám.

„Co já vím, rozešlí jsou asi už dva roky. Asi to tak bývá, že když se objeví nová partnerka, tak se objeví nějaké emoce. Ale co já vím, rozváděli se už v době, než jsme se my dva seznámili. Stejně jako si našel novou partnerku Martin Stropnický, tak si ji našla i ona,“ řekla herečka.

Se ženou nežiji a nikdy jsem nežila

Po zveřejnění tvrzení Žilkové se redakci OnlyU ozvala Martina Holomáčová s tím, že slova herečky jsou z velké většiny pouhý výmysl. „Chtěla bych popřít tvrzení paní Veroniky i mého manžela o tom, že již rok žiji s ženou. Paní Žilková by si vážně měla nejdříve ověřit fakta, než někde něco vyřkne,“ uvedla Holomáčová.

Tvrzení herečky prý vychází pouze z domněnek Holomáče. „Prohlašuji, že s mým manželem stále žijeme ve společné domácnosti, v současné době již s oddělenými prostory a žádná jiná žena s námi – respektive se mnou nežije. Můj vztah k ženám je pouze přátelský!“ zdůraznila.

Podle Holomáčové se o tvrzení, že se s manželem rozvádí už roky, dočetla v několika médiích, také se ale jedná o lež. Rozvod je podle ní pouze ve fázi příprav, které započaly před několika dny, zatím nebyla podána ani žádost o něj.

Můj muž si rád domýšlí

Manželka Holomáče v e-mailu naší redakci uvedla, že většina lží, které se v médiích objevují, vznikla na základě domněnek jejího manžela. „Můj muž se totiž domnívá, jdu-li s kamarádkou do divadla či na kávu nebo si dáme na přivítanou pusu, jedná se o intimní vztah,“ uvedla.

Podle ní si tak manžel myslel, že když ho několikrát viděla sedět v kavárně s Veronikou Žilkovou, mělo jí dojít, že s ní něco má. „Z jeho úhlu pohledu je tudíž zbytečné mě o vztahu předem informovat,“ dodala.

Holomáčová závěrem uvedla, že zná manžela 30 let, 10 let s ním je ve vztahu, z toho 6 v manželství. Zažili toho podle ní hodně, a ačkoli ne všechny chvíle byly vyloženě světlé, vztahu si vážila. „Velice mě vše mrzí a nechápu, co vede mého manžela k tomu, aby mě takto veřejně dehonestoval,“ zakončila s tím, že ona sama by nic podobného nikdy neudělala.

Zdroj: OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články