Přemek Forejt prozradil, jak s Evou Burešovou vybírali jméno pro syna Tristana Williama

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Buresova Forejt
Zdroj: Profimedia

Již 30. srpna se mohou diváci těšit na nové díly pořadu MasterChef, kde se v roli porotců opět objeví trojice Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt. Právě poslední zmíněný má nyní důvod k radosti, protože se mu narodil syn Tristan William. Právě o něm a jeho nezvyklém jméně se rozpovídal v rozhovoru pro televizi Nova.

Tristan William se narodil 15. srpna a byl nejspíše nejočekávanějším miminkem tohoto roku. Rodiče totiž dlouho tajili samotné těhotenství a pohlaví miminka nebylo známé až do porodu.

Miminko bude mít nový domov

Malý Tristan William se narodil v době, kdy si Eva Burešová s Přemkem Forejtem koupili dům v obci Struhařov u Benešova.

Přes jejich původní plány pendlovat mezi Prahou a Olomoucí dospěli k rozhodnutí, že potřebují společný domov. Zejména tak učinili kvůli dětem, kterých se stěhování nejvíce dotýká.

Eva má z předchozího vztahu syna Nathaniela a Přemek dceru Stellu. Právě pro ně nyní vybrali nový domeček, kde budou mít obě děti potřebné zázemí. A nyní k nim přibyde jejich nový sourozenec Tristan.

Eva s Přemkem totiž stihli vše administrativně zařídit, a tedy nejmladší člen jejich rodiny pojede z porodnice rovnou do nového domečku.

Neobvyklé jméno

Ihned po oznámení narození syna mnozí začali rozebírat jeho zvláštní jméno. Nyní se Přemek v rozhovoru pro televizi Nova rozhodl ke jménu vyjádřit.

Když se dozvěděli, že čekají chlapce, tak se na jméně Tristan prý v podstatě hned shodli a jméno William k němu dodali později.

„Jméno Tristan se nám líbilo od úplnýho začátku, protože to je nádherný jméno. A i k Nathánkovi vlastně se to hrozně hezky hodí. Takže Tristan byl jasnej,“ prozradil s tím, že když pak uvažovali ještě o Williamovi, rozhodli se použít obě jména.

Malý Tristan se narodil, když měl Přemek zrovna volno, a mohl tak s rodinou být. Nyní mu zbývá dotočit pár soubojů do pořadu MasterChef, poté bude mít volno, které bude mít právě na rodinu.

Přemek také uvedl, že se těší na návrat do své restaurace Entrée, kterou nyní kvůli natáčení zanedbával.

Přemek byl během rozhovoru viditelně rozněžněný a o své vyvolené mluvil krásně jako o Evičce. Očividně má i krásný vztah s malým Nathanielem, kterého ve videu označil jako Nathánka.

Zdroje: Televize Nova, OnlyU, Instagram 

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články