Eva Burešová a Přemek Forejt si malého Tristana přivezou už do nového domečku. Na pozemku mají i jezírko s molem

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Eva Buresova
Zdroj: Profimedia

Nejočekávanější porod v českém showbusinessu proběhl! Eva Burešová porodila, a fanoušci se tak konečně dočkali odpovědí na otázky ohledně pohlaví a jména. Nyní je už známo i to, kam herečka s miminkem pojede z porodnice.

Eva a její partner Přemek Forejt se 15. srpna dočkali svého prvního společného potomka. Narodil se jim syn, kterému dali neobvyklé jméno Tristan William Forejt.

„Tak drobná, přitom tak silná a statečná. Jsem na tebe tak pyšný, jak jsi to celé zvládla. Jsem šťastný za to, co společně máme…Miluji vás, rodinko moje,“ oznámil narození syna dojatý Přemek na svém instagramu.

Hnízdečko lásky

Ještě na začátku těhotenství oba mluvili tak, že společné bydlení zatím není úplně v plánu. Pendlovali mezi Prahou a Olomoucí.

Zatímco Eva byla pracovně vytížená natáčením seriálu ZOO, tak Přemek se musel věnovat své restauraci, která se nachází právě v Olomouci.

Čím více se však porod blížil, bylo jasné, že dvojice musí pro své děti najít místo, kde budou mít své zázemí a nebudou muset neustále pendlovat.

A taky našli společné hnízdečko lásky. Jejich pozemek s domem má rozměry 3000 metrů čtverečních a dle odhadů se cena takové nemovitosti pohybuje kolem 13 milionů korun.

Jedinou otázkou tak zůstávalo, zda se stihnou vyřídit všechny administrativní záležitosti a přestěhovat všechny potřebné věci, aby herečka mohla s miminkem přijet už do nového. Nyní už je jasno – malý Tristan přijede z porodnice rovnou do domečku.

Nadšení Eva neskrývá

Ačkoliv zpočátku koupi nového domu nijak nekomentovali a zjistila to až média, nakonec Eva tento velký společný krok potvrdila. Na svém instagramu sdílela fotografii se svým synem Nathanielem a vyjádřila vděk za to, čeho se jí dostalo.

Z fotky je zřejmé, že dvojice si vybrala opravdu skvělý pozemek pro svou rodinu. Jeho součástí je totiž krásné jezírko s dřevěným molem pro rodinné odpolední chvilky.

Eva zde bude mít vše, co je pro děti potřeba, zároveň se zde dočká i vytouženého soukromí. Jediné, co jí možná trochu bude bydlení kazit, budou sousedé.

Obyvatelé obce Struhařov u Benešova jsou totiž nadšení z přítomnosti Přemka, ale herečka se jim dle jejich vyjádření zdá trochu namyšlená a z její přítomnosti nadšení nejsou.

Eva tak má před sebou velké výzvy. Až se zabydlí, měla by sousedům ukázat, že není dobré dělat si o někom obrázek jen dle toho, že ho vídáme v televizi.

Zdroje: OnlyU, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články