Eva Burešová si nadělila předčasný dárek k červencovým narozeninám a pochlubila se novým domem

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Nextfoto

Není to tak dlouho, co seriálová herečka, která si kolem sebe vytváří auru tajemna, pozvala své fanoušky do bytu, na který dlouho čekala a s láskou zařizovala. Jen po pár měsících se stala spolumajitelkou rodinného domu.

Těhotenství, které v soutěžním pořadu Tvoje tvář má známý hlas oficiálně oznámila spolu se svým partnerem Přemkem Forejtem, tak nejspíš trochu narušilo plány sympatické dvojice, která zatím kvůli pracovním povinnostem žila pohromadě jen výjimečně.

Eva Burešová byla hodně vytížená natáčením seriálu ZOO a stěhování za partnerem ještě před časem nebylo v plánu. Přemek Forejt je zase pracovně vázaný v Olomouci, kde má restauraci, a tak se ani on nemohl trvale zdržovat u Burešové.

Příchod potomka asi změnil populárnímu páru plány

Pár zřejmě usoudil, že by bylo správné všem svým dětem, přičemž každý má jedno z předchozího vztahu a společný přírůstek na cestě, dopřát spokojené dětství v hnízdečku uprostřed zeleně. Pro Evu by bylo nejspíš náročné, kdyby na nového člena rodiny byla převážně sama.

Vysněným domovem se tak stal dům s pozemkem, který má štědré rozměry 3000 m2 a je na venkově. To je poměrně radikální změna, protože donedávna vztah částečně na dálku pro seriálovou hvězdu TV Prima problémem nebyl.

Podle serveru Život v Česku jde o velice hodnotnou nemovitost, jejíž cena se pohybuje kolem 13 milionů korun. To je hodně velký závazek, protože si na něj pár vzal hypotéku a ty nejsou v současnosti zrovna nejpřívětivější.

Dvojice má teď velký finanční závazek

Vypadá to tedy, že si jak herečka, tak populární kuchař hodně věří a na svou lásku vsadili pěknou sumu peněz. Jak Život v Česku uvádí, kupní smlouva už je podepsaná a hypotéka vyřízená. Teď by mělo dojít na katastru k zápisu o změně vlastnictví. To může trvat maximálně měsíc.

Je teď otázkou, zda se Eva Burešová se svým šéfkuchařem stihne nastěhovat ještě do porodu a přivítají tak prvního společného potomka v novém rodinném hnízdečku.

Herečka je z nové události nadšená, jak demonstruje příspěvek na jejím instagramovém profilu, ve kterém zveřejnila fotografii nového domu z pohledu ze zahrady, kde je přírodní nádrž vhodná ke koupání, doplněná kamennou hrází a dřevěným molem.

Za jezírkem je uprostřed vzrostlých stromů téměř skrytý rodinný dům. Zahrada má parkovou úpravu, a pokud se bude Burešová bez natáčení nudit, může se vrhnout na zahradničení.

Eva je v těhotenství hodně citlivá, což předvedla v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, a tak i její příspěvek na instagramu je velmi emotivní.

Dům se nachází v obci Struhařov u Benešova, kde už místní obyvatelé vědí asi měsíc, že budou mít ve vesnici seriálovou celebritu a populárního kuchaře.

Zatímco na Přemka Forejta se všichni těší, nad přítomností herečky, kterou zrovna vídají v seriálu ZOO, zrovna moc nejásají a mají o ní představu, že je trochu namyšlená. Eva tak bude muset na dobrých vztazích se sousedy trochu zapracovat. Může si vzít příklad z Moniky Bagárové, která je ve svém bydlišti místními lidmi velmi oblíbená.

Výhodou domu je, že není v husté zástavbě a v okolí jsou domy obklopené zahradami, takže rodina bude mít dost soukromí. A hned na sousedním pozemku jsou oslíci, což ocení děti.

Zdroj: Život v Česku, Instagram, OnlyU

Autor: Lída Kropáčková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články