Představitelka Wednesday Jenna Ortega pravidelně cvičí a jí zdravě. Přesto se objevila v reklamě na fast food

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Wednesday Jenna Ortega
Zdroj: Profimedia

Jenna Ortega se narodila v roce 2002 a už jako malá se objevila v několika seriálech. Na vrchol ji ale nedávno vystřelil až seriál Wednesday, který se dostal loni v listopadu na platformě Netflix mezi deset nejsledovanějších. Představitelka hlavní role dokonce za sérii získala nominaci na Zlatý glóbus.

S rostoucí popularitou herečky se mnoho lidí začalo zajímat o její životní styl. Pravděpodobně jednou z nejčastějších otázek, které si fanoušci kladli, byl podle serveru Green Matters dotaz, zda je Jenna vegankou.

K její roli Wednesday, která se vyžívá v mučení, bolestech a utrpení, to sice příliš nesedí, ukázalo se ale, že jeden čas skutečně herečka preferovala především stravu rostlinného původu.

To už nicméně neplatí. Wednesday se natáčela několik měsíců v Rumunsku, a tak se Jenna musela přizpůsobit potravinám, které tam jsou k dostání, a začala opět jíst ryby.

Přesto ale jistý jídelníček herečka dodržuje a také ráda cvičí a posiluje.

Stále v pohybu

Podle serveru Jacked Gorilla Jenna v minulosti přiznala, že měla odmalička štěstí na dobré spalování. Nikdy příliš nemusela řešit, co bude jíst. Na druhou stranu si ale uvědomuje, že je stále v pohybu.

Během natáčení a pracovních pochůzek se podle svých slov dost naběhá. Volný čas věnuje například józe nebo dlouhým procházkám. Svůj týden má podle cvičení také pravidelně rozložený.

V pondělí se Jenna věnuje józe, v úterý medituje. Ve středu pak protahuje a posiluje celé tělo, ve čtvrtek si dává dlouhé procházky. V pátek zakončí pracovní týden jógou a lehkým protahováním. O víkendu si jde herečka ráda zaběhat a závěrem týdne věnuje ještě zbytek energie posilování.

Hlídá si hlavně pitný režim

Co se týče jídelníčku, snaží se mladá umělkyně jíst především lehká jídla. Vzhledem k tomu, kolik energie vydá, si pak hlídá hlavně pitný režim.

Ačkoli její životní styl je především o zdravém jídle a pohybu, stala se Jenna třikrát tváří fastfoodového řetezce McDonald’s. Podle webu Mashed se nakonec vysílaly jen dvě reklamy, které natočila. Na obou Ortega s úsměvem vybízela fanoušky k tomu, aby si dali nezdravé jídlo z „mekáče“.

Není to tedy tak, že by se herečka úplně vyhýbala lenošení a nezdravým pokrmům. Jednou za čas zhřeší jako každý z nás. Snaží se ale, aby ve většině případů strávila den aktivně. A co se týče jídla, přednost dá vždy něčemu zdravějšímu.

Zdroj: Green Matters, Mashed, Jacked Gorilla

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články