Představitel Axla z Průměrňákových se teď věnuje především režii a hudbě. S obojím mu pomáhá manželka

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
charlie mcdemott
Zdroj: Shutterstock

Když se řekne Charlie McDermott, většina televizních diváků si představí Axla ze sitcomu Průměrňákovi. Za celých devět sérií totiž tato postava stihla mnoha fanouškům přirůst k srdci. Jsou to už ale čtyři roky, co oblíbený pořad skončil. Od té doby se Charlie objevil jen v několika vedlejších rolích, a to třeba v seriálu Neuvěřitelná nebo ve filmu Najednou jsme rodina.

Dnes, ve 32 letech, už to není ten teenager, který si na začátku Průměrňákových splnil seriálovou rolí svůj dětský sen. Čím se tedy zabývá kromě své televizní kariéry, jež se momentálně moc nerozvíjí?

Soukromý život Axla z Průměrňákových

Po předchozích neúspěšných vztazích, například s herečkou Shelby Young, kterou si určitě pamatujete z American Horror Story, se mu nyní v lásce daří. Už od roku 2017 je ženatý s britskou fotografkou Sarou Rejaie, která s ním žije v Los Angeles. Rodinu ale zatím nemají.

Kromě soukromého života jim to spolu funguje i pracovně. Napsali například krátký film, který dokonce i sami režírovali. Byl vydán po Charlieho odchodu z Průměrňákových.

Film se jmenuje Layla a je o mladé dívce, kterou pronásleduje její máma proměněná v upírku. Tu si zahrála sama Charlieho manželka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený charlie mcdermott (@charliemcdermott)

Charlie se angažuje také jako kytarista

Kromě kariéry herce se McDermott zabývá i hudbou, především hrou na kytaru. Ačkoliv si ho nikdo s hudebním průmyslem nespojuje tolik jako se seriály, vydal už několik svých písní.

Od roku 2020 k nim začal vydávat i hudební klipy, které vytváří ve spolupráci s manželkou Sarou.

V listopadu roku 2020 vydal album, které má celkem osm skladeb. Jedná se o soubor kytarových melodií. Deska vyšla pod názvem „Some Things Just Fall Out of Your Hands“.

Další počin se objevil na pultech před několika týdny, jmenuje se „Blind Warm Weight“ a jde o třípísňový singl. A jak můžeme číst na Charlieho instagramu, zarputilí fanoušci mají z jeho tvorby opravdu radost.

Zdroj: Yahoo, Best Life, Instagram Charlieho McDermotta

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články