Potřetí ženatý hudebník Ondřej Brzobohatý promluvil o rozpadech svých předchozích vztahů

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Brzobohaty Ondrej
Zdroj: Profimedia

Ondřej Gregor Brzobohatý se loni znovu oženil. Jeho předchozí manželství nedopadla šťastně a hudebník se nedávno rozpovídal o tom, na čem přesně selhala. O svých vztazích promluvil v pořadu Trochu inak s Adelou.

Se současnou manželkou Danielou Písařovicovou mají šťastný vztah. Ondřej je podle jejích slov někdy ve vztahu trochu hysterka, vždy si ale vše velmi rychle vyříkají. Proč tomu nebylo stejně v předešlých vztazích?

Tři svatby

Poprvé vstoupil do manželství v roce 2008. Tehdy se oženil s producentkou Johanou Indrákovou. V roce 2016 se pak ženil podruhé, tentokrát s modelkou Taťánou Kuchařovou. Svou současnou ženu si vzal v roce 2023.

Brzobohatý nikdy netvrdil, že na rozpadu prvních dvou manželství nenese žádnou vinu. V rozhovoru přiznal, že zčásti za rozvody může samozřejmě i on, protože vztah je vždy o dvou lidech. Zároveň ale zdůraznil, že nenese vinu pouze on.

Svatba na truc a náročný rozvod

Johanu si Ondřej bral po pětileté známosti. Rodiče s tím tehdy nesouhlasili, on si šel ale za svým. Ačkoli se rodina pokoušela jeho svatbu sabotovat, nakonec si svou tehdejší lásku Ondřej vzal. Po čtyřech letech se nicméně rozvedli.

Jeho další manželství trvalo sice o něco déle, o to složitější byl ale rozvod. S Kuchařovou se Ondřej hádal i přes média a o celé věci se dlouhé měsíce psalo. Mnoho lidí by si řeklo, že po takových zkušenostech už hudebník do dalšího manželství nepůjde.

Opak se stal ale pravdou a Ondra si nakonec vzal moderátorku Danielu Písařovicovou. Ta přiznává, že se jí změnil život, protože co je ve vztahu s ním, upíná se na ni více pozornost médií. Ve společném životě jim to ale v současné době klape.

Zdroj: World News 24, Topky, Blesk, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články