Lidé se baví na účet Ondřeje Gregora Brzobohatého a jeho svatby. Zastaly se ho Vignerová nebo Doleželová

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ondrej Gregor Brzobohaty
Zdroj: Nextfoto

Ondřej Gregor Brzobohatý a Daniela Písařovicová si řekli své „ano“. Sotva se přestalo mluvit o tom, že se hudebník rozvedl s Taťánou Kuchařovou, vzal si svou novou partnerku. Sám tvrdí, že se nechtěl jako rozvedený cítit poraženě. Nyní si prý vedle své nové ženy připadá jako skutečný vítěz.

Pár naplánoval svatbu na dovolené v Itálii jen za přítomnosti několika rodinných příslušníků a přátel.

„A proč vlastně tak brzo po zásnubách? S velkou nadsázkou a humorem lze tvrdit, že Daniela (dle svých slov) na svatbu spěchala do doby, dokud jí to stále známky gravitace v obličeji dovolí,“ zasmál se hudebník na instagramu.

Souboj o šaty

O hudebníkovi se v poslední době psalo několikrát i s ohledem na to, že se rád převléká do ženských šatů. On sám si z toho jenom dělá legraci. A příležitost ke vtipu využil i u svých svatebních fotografií.

„Stačí si střihnout se snoubenkou o to, kdo z vás bude mít nakonec svatební šaty, mít větší trpělivost s místními úřady, schopného a zkušeného koordinátora, odháněč dešťových mraků, starší sestru s prořízlou italskou pusou a vše frčí jako nová Vespa,“ popsal italskou svatbu.

Jeho humoru se chytil i Tomáš Břínek aka TMBK, který také neodolá příležitosti udělat si z nějaké situace legraci. Na svém profilu zveřejnil upravené fotografie, na kterých má kromě nevěsty šaty právě i Ondřej.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený TMBK (@tmbkofficial)

Sledující jeho příspěvek ocenili. Někteří z nich podotýkají, že ho původně považovali za originál. Ondrovi prý šaty sluší a rozhodně není důvod, aby se za svou zálibu v převlékání do ženských šatů styděl.

Pár lidí si ale do TMBK rýplo. „To je zdvojený, vzhledem k tomu, že to Ondřej použil už jako fór sám na sebe v postu, tak tohle už je jen přihřívání polívčičky,“ napsala například herečka a blogerka Marie Doležalová.

„Já to třeba vidím poprvé, protože Ondru nesleduji. A bavím se, sorry,“ odporuje Kratovit.

„Tohle mi přijde zbytečný,“ píše k příspěvku modelka Aneta Vignerová. „Že jo? Lepší pr**l by byla svatební fotka, kde má manžel pořezanou ruku od milenky a na ní snubní prsten,“ rýpla si v odpovědi uživatelka Denisa.

Ta narážela na to, že Vignerová byla nedávno kvůli milostnému trojúhelníku Vignerová – Nesvačilová – Kolečko a své svatbě sama terčem vtipu.

Žení se až moc často

Jiní se však Brzobohatého zastávají. „Jakoby já nechápu, že jste všichni tak nepřející… Daniela mi přijde jako sympatická ženská. A to, že se Ondřej převléká za ženský, no a? Ubližuje vám tím nějak? Sám si udělal srandu, že si museli vyjasnit, kdo bude mít svatební šaty, takže asi mu to žíly netrhá,“ napsala například uživatelka Senohrábková.

Na jednom se nicméně většina sledujících shodne. Ondřej se žení až moc často. A pokud mu to ani tentokrát nevyjde, už to bude opravdu prokletí. On i Daniela nicméně v současné chvíli vypadají šťastně a mnoho lidí jim jejich lásku přeje.

Zdroj: Instagram, Blesk, Super, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články