Pobřežní hlídka: Představitelé hlavních rolí se dodnes věnují herectví. Někteří se ani po letech příliš nezměnili

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Baywatch
Zdroj: Profimedia

Pobřežní hlídka se začala vysílat v televizi v roce 1989. Poslední díly vyšly v roce 2001 a seriál se pro svou oblíbenost dočkal celkem 11 sérií. Pamatujete si ještě na představitele hlavních rolí?

Pobřežní hlídka je zapsaná v Guinnessově knize rekordů jako nejsledovanější seriál na světě, píše web People. K oblíbenosti snímku rozhodně přispěli i herci, kteří ztvárnili hlavní postavy. Víte, co dělají tyto celebrity dnes?

David Hasselhoff

Mitch Buchannon se objevoval v seriálu po 10 sérií. Jako producent nicméně spolupracoval Hasselhoff na snímku až do konce. Dnes je mu 71 let a věnuje se především zpěvu.

V roce 2021 se hovořilo o přípravách pokračování seriálu Knight Rider, ve kterém si také zahrál hlavní roli. Zda se ho ale někdy dočkáme, není dodnes jasné. Hasselhoff by každopádně měl zájem si v něm zahrát.

Parker Stevenson

Ještě před Pobřežní hlídkou ho proslavila role Franka Hardyho v seriálu The Hardy Boys. Potom se stal v 90. letech Craigem Pomeroyem. Herec se dodnes věnuje showbyznysu, pravděpodobně největší příležitostí v posledních letech pro něj byl seriál Greenhouse Academy, kde si zahrál Louise Osmonda.

Shawn Weatherly

Než se stala hvězdou Pobřežní hlídky, proslavila se jako Miss USA a také jako Miss Universe. V seriálu si pak zahrála pohlednou Jill Riley. Její zatím poslední filmovou rolí byla hororová komedie Love in the Time of Monsters z roku 2014. Dnes je jí 64 let a stále je vidět v showbyznysu.

Billy Warlock

Billy Warlock si v seriálu zahrál Eddieho Kramera. I když se objevil pouze v prvních dvou sériích, stal se nezapomenutelnou součástí snímku. Dnes hraje spíše v menších seriálech, je podruhé ženatý a věnuje se kariéře, jak jen mu to osobní život dovolí.

Pamela Anderson

Pamela Anderson byla považována za jednu z nejvíce sexy postav celého seriálu a za lákadlo především mužských fanoušků. Dnes je jí 56 let a stále vypadá skvěle. Nadále se věnuje natáčení filmů, modelingu i produkci.

Erika Eleniak

Erika Eleniak se objevila pouze ve třech sériích seriálu. Následně působila v několika menších snímcích, v roce 2019 získala roli ve filmu In Search of the Last Action Heroes. Herectví se stále věnuje.

Zdroj: People, US Magazine, India Times, Movie Web, For Women First, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články