Knight Rider se má údajně dočkat dalšího pokračování. David Hasselhoff by měl o roli zájem

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Knight Rider
Zdroj: Profimedia

Seriál Knight Rider se poprvé na obrazovkách objevil v roce 1982. V roce 2008 na něj pak navázala série Knight Rider: Legenda se vrací. Před 3 lety se pak objevila informace o tom, že by mohly být natáčeny nové díly. Jaká je situace nyní a co se stalo s hlavními představiteli snímku?

Seriál představuje ukázku toho, jak by mohlo vypadat spojení umělé inteligence s automobilem, popisuje video na Streamu. Michael Long ke svému boji proti zločinu dostává pomocníka v podobě inteligentního auta známého jako K.I.T.T.

„Hlavní hrdina“

Hlavním protagonistou celého seriálu se stal právě Long, kterého si zahrál David Hasselhoff. Nicméně za hlavní postavu by se dal považovat i inteligentní automobil. Jedná se o vůz Shelby Mustang GT500 KR, uvádí Auto Revue.

Černé vozidlo se díky seriálu velmi dobře prodávalo. V roce 2009 nicméně skončilo natáčení seriálu Knight Rider: Legenda se vrací a s tím i velkovýroba auta. Kromě vzhledu nebylo auto ničím výjimečné, seriál mu ale vynesl obrovskou popularitu a i dnes je o vozidla zájem.

Bude pokračování?

V roce 2021 David Hasselhoff uvedl, že by se mělo v brzké době připravovat pokračování seriálu. Mělo by jít o moderně pojatou detektivku, ve které opět spojí síly policista a mluvící automobil.

Nejednalo se tehdy nicméně o první zmínky o tom, že by se mohl seriál v nějaké podobě vrátit. Doposud se nicméně vždy spekulace ukázaly jako falešná naděje pro fanoušky. Dočkáme se tak někdy nových dílů, nebo třeba filmové verze příběhu?

Herec David Hasselhoff je ve svých 71 letech stále v kondici. Věnuje se nyní především zpěvu a je zřejmé, že by měl o roli v případném pokračování seriálu zájem. Zda mu ji osud dopřeje, to zatím jasné není.

Zdroj: Stream, CNN Prima NEWS, Auto Revue, Movie Web, Looper, Carscoops

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články