Petr Rychlý považuje svého syna Ondřeje za lepšího v oboru, než je on sám. Spolupráce jim svědčí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ondrej Rychly
Zdroj: Nextfoto

Role doktorů mají v rodině. Petr Rychlý hraje Čestmíra Mázla v Ordinaci v růžové zahradě, jeho syn Ondřej zase exceloval jako Prokop Hlinka v Modrém kódu, později i v Sestřičkách či 1. misi. Petr o svém synovi prohlašuje, že je mnohem lepším hercem než on sám.

Oba umělci jsou kromě seriálových herců také herci divadelní. A právě v divadle často spolupracují. Petr Ondřejovi věří natolik, že se od něho dokonce nechal režírovat. Někteří lidé se báli, že by to mohlo poškodit jejich vztah. Jak je to ale ve skutečnosti?

Kdy jindy může mít syn poslední slovo?

Spolupráci Ondřej nejprve odmítal. Podle Deníku se bál, že by se mohlo pokazit něco na jeho skvělém vztahu s otcem.

„Byla to moje žena Terezka, kdo mi vysvětlil, že je to od otce opravdu velkorysá nabídka, díky které se můžeme střetnout v tak nezvyklé pozici, kdy otec synovi dovolí, aby měl třeba i poslední slovo,“ směje se Rychlý mladší.

„Já jako táta pořád toužil pracovně se s Ondrou propojit, protože on už je jiná generace a divadlo vidí jinak než já. Původně jsem si s ním chtěl i zahrát, ale to nám zatím nevyšlo,“ doplňuje k situaci jeho otec.

Díky společnému zkoušení se prý dvojice jenom lépe poznala. V rozhovoru pro Novinky Ondřej uvedl, že měl ze začátku z celé věci velké nervy. Pak ale zjistil, že jsou s Petrem naladěni na stejnou vlnu a všechno proběhlo prakticky bez komplikací.

Je lepší herec než já

Petr Rychlý si nemůže svého syna, který mu už dal dvě vnoučata, vynachválit. „Už jsem kdysi zmínil, po jeho jednom představení v Činoherním klubu, že můj syn je lepší než já. A tak by to mělo být. Já jako táta zdálky pozoruji, jak pracuje, a mám z toho obrovskou radost,“ řekl pro Expres.

Doplnil, že se stejným příjmením to syn neměl vůbec lehké. Mediální cestičky mu totiž razil právě otec a někteří lidé tak mohou říci, že se stal slavným jen díky tomu. Ti pozornější ale dobře vědí, že to není pravda. Ondřej si svou slávu vydobyl vlastním talentem.

Zdroj: Expres, Novinky, Deník, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články