Petr Rychlý je čtyřnásobným dědečkem. Fanouškům prozradil i jméno vnučky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petr rychly ondrej rychly
Zdroj: Profimedia

Oblíbený herec Petr Rychlý se proslavil rolí doktora Čestmíra Mázla z Ordinace v růžové zahradě, jeho syn Ondřej zase jako doktor Prokop Hlinka v seriálu 1. mise. Kromě herectví a štěstí na doktorské role ale mají teď ještě jedno společné: velkou radost z nového člena rodiny.

Ondrova partnerka Tereza den před Valentýnem porodila a na svět přivedla krásnou holčičku. A nejen ona a tatínek, ale samozřejmě i dědeček mají z přírůstku obrovskou radost. Není se tak čemu divit, že se herec rozvášnil na svém instagramu, kde synovi i jeho partnerce pogratuloval k miminku.

Kromě toho projevil obrovské nadšení, že se stal již počtvrté dědečkem. I když na to ve svých 56 letech nevypadá, skutečně už má celkem čtyři vnoučata. Teď se bude muset naučit poctivě dělit lásku mezi tři starší a jedno nové. Podle všeho to ale u nadšeného dědečka nebude problém.

Gratulace i poděkování

Na svém instagramu zveřejnil Petr Rychlý fotografii, na které jeho syn s partnerkou hrdě objímají každý jednoho potomka. Tereza drží v náručí zabalenou nejmladší členku rodiny a je vidět, že početný klan nadšením doslova září.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petr Rychly (@petr_rychly)

„Tak díky Terezce a Ondrovi jsem čtyřnásobný děda. Vítej na světě, Františko,“ napsal Petr a prozradil tak těm, kteří ještě jméno neznali, jak holčičku budou doma oslovovat. Samozřejmě se pod příspěvkem ke gratulacím přidala celá řada fanoušků, kteří milují jak Petra, tak i jeho syna Ondru.

Ten sám na svém instagramu příliš aktivní není, veškeré důležité informace o něm ale zvládá předávat světu, jak se zdá, tatínek. Roztomilá fotka tak potěšila fanoušky jak doktora Mázla, tak i doktora Hlinky, a už se nemohou dočkat, až uvidí fotek s malou Františkou více.

Dvojnásobný otec

Ondřej Rychlý je sám dvojnásobným otcem. Syna Tobiáše přivítal na svět v listopadu 2018. Chlapec má jistě ze sestřičky radost a jako správný starší bratr ji bude ochraňovat, když bude třeba. Další dvě vnoučata „daroval“ Petrovi Rychlému jiný syn.

A to nejstarší dvaatřicetiletý Matěj, který má doma také holčičku a chlapečka. Zatímco dívka dostala jméno Laura, syn se jmenuje Alfred. Syny má přitom Petr celkem tři, takže se dá očekávat, že se ještě nějaké to vnouče narodí. I tak je ale krása být před šedesátkou už čtyřnásobným dědečkem.

Kromě své kariéry se teď oba herci musí věnovat rodině. Ondra určitě udělá pro dceru první poslední, a když na to přijde, Petr bude rád, když bude moci malou Františku pohlídat a ukázat jí, jak skvělým dědečkem je. Lásky má pro všechna čtyři vnoučata na rozdávání.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články