Peštová a Habera jsou stále tajemní jako hrad v Karpatech. Nikdo netuší, zda už proběhla jejich svatba

od Markéta Krejčí
1 minuta čtení
Habera Pestova
Zdroj: Nextfoto

Modelka Daniela Peštová a zpěvák Pavol Habera platí za jeden z nejstabilnějších párů československého showbyznysu. Zároveň je ale jejich vztah opředen mnoha tajemstvími. Dodnes například není zcela jisté, zda jsou manželé, či nikoliv.

Pavol Habera je nejen známý zpěvák a frontman skupiny Team, ale také porotce v pěvecké soutěži Česko Slovenská SuperStar.

O soukromí ani jeden nemluví

Tam má přezdívku „Kat“ a je známý tím, že nemá problém říct soutěžícím, co si opravdu myslí. Tuhle svou vlastnost ale nesdílí v souvislosti se soukromým životem.

O svém vztahu s krásnou Danielou Peštovou nikdy příliš nehovořil. Stejně tak to má i modelka. Dokonce veřejnost do dnešního dne netuší, zda jsou vlastně svoji.

Peštová mluvila o prstýnku, Habera to popřel

Spekulace o oficiálním potvrzení jejich vztahu se pravidelně objevují už celá desetiletí. V roce 2011 sňatek dokonce potvrdila sama Peštová, když promluvila o snubním prstenu.

„Prstýnek nenosím, protože často měním doplňky, aby mi ladily k outfitu, ale detaily ze svatby nemůžu prozrazovat,“ svěřila se tehdy Blesku.

Jak se ale později ukázalo, žádná veselka zřejmě nebyla. V roce 2018 to potvrdil sám Habera na rádiu Impuls. „Asi pořád čekáme na to, až dozraje ten správný čas. Instituce manželství je skvělá, ale nám to jednoduše stačí takto,“ vysvětlil podle iDNES zpěvák.

Tajemnost jim sluší

Další spekulace se pak vyrojily v roce 2021. Tehdy Habera na svém instagramu zveřejnil na Valentýna fotku, kde je společně se svou partnerkou. Ta na snímku až podezřele ukazuje svůj prsteníček, kde se nachází dokonce tři prsteny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavol Habera (@pavolhabera)

Ale ani poté k definitivnímu potvrzení ze strany páru nedošlo. Ať je to tak, či onak, jejich tajemný vztah jim zřejmě svědčí a podle fotek z jejich poslední dovolené vypadají stále jako zamilované hrdličky.

Zdroj: Blesk, iDNES, Instagram, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články