Daniela Peštová a Pavol Habera v Římě vrkali jak dvě hrdličky. Zamilovanost z nich přímo čiší

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Habera Pestova
Zdroj: Profimedia

Modelka Daniela Peštová a zpěvák Pavol Habera jsou spolu už více než dvacet let. Na jejich vztahu to ale není ani trochu znát, naopak. Stále působí jako dvě zamilované hrdličky. Což dokazují i na své dovolené v kouzelné Itálii.

Zpěvák slovenské hudební skupiny Team a světově proslulá modelka patří mezi ty nejstabilnější páry československého showbyznysu.

Stále jako čerstvě „zaláskovaní“

Jen málokdo by uvěřil tomu, že jsou jejich životy propojeny už 21 let. Ze společných fotek, které přidávají na sociální sítě, to vypadá, jako by se do sebe zamilovali teprve včera.

Nejinak tomu bylo i na jejich společné dovolené. Daniela i Paľo se totiž rozjeli poznávat krásy malebné Itálie.

Zamilovaný pozdrav z Itálie

Oba dva sdíleli na svých instagramových profilech společnou fotku, kde jim to mimořádně sluší a ze které zamilovanost přímo čiší.

Společně jsou zachyceni, jak stojí na balkóně a krásná modelka se ke slavnému zpěvákovi tiskne a dává mu pusu na tvář. Za nimi pak nechybí výhled na krásné italské domečky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavol Habera (@pavolhabera)

Větší romantiku si tak lze jen těžko představit. Není divu, že jejich fanoušci v komentářích nešetřili srdíčky. Dvě poslala i Danielina kolegyně a kamarádka Tereza Maxová.

Památky i dobré jídlo

Slavný pár se ale stihl věnovat také poznávání italských památek. Slovenský zpěvák tak přidal například snímky od Kolosea a z Vatikánu.

Krásná Daniela si zase přidala na instagram sérii fotografií, kde se mihnou jak památky, tak i italské trhy a dobré jídlo. Jak je vidět, oba si dovolenou opravdu užili.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Pestova (@daniela_pestova)

Zdroj: Instagram, Kafe

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články