Pes Jiřího Langmajera nesnáší plavání. Zato ale miluje drbání na bříšku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jiri langmajer
Zdroj: Profimedia

Jiří Langmajer tráví léto svou dovolenou, a kromě jeho ženy Adély Gondíkové se jeho věrným společníkem v teplých dnech stal také zlatý retrívr. Ten vyžaduje velkou pozornost, a oba herci se mu tak musí naplno věnovat. A někdy to není vůbec snadné.

Nedávno Langmajer vyrazil na dovolenou do jižního Tyrolska, kde si herec vyzkoušel otužování v ledové vodě. Ačkoli on sám si pobyt v jezeře užíval a voda je pro něho nezbytnou součástí letních dnů, jeho pes to vidí jinak. Drží se raději na břehu.

Jak se svěřila na instagramu Adéla Gondíková, fenka vodu nesnáší, a ať dělal Langmajer cokoli, ona se přemluvit nenechala. A podle všeho je jedno, zda jde o ledové jezero v Tyrolsku, nebo nějaký rybník u nás v Čechách, ve kterém se dá v horkém letním počasí zchladit.

Honem pryč

„Naše první plavání. A myslíme, že i poslední. Prý, že zlatý retrívr miluje vodu. Ten náš jedině na břehu,“ napsala na instagram Adéla Gondíková a doplnila několik veselých smajlíků. Přidala pár snímků, ze kterých je vidět, jak se věci skutečně mají.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adéla Gondíková (@adela_gondikova)

Na fotkách totiž Langmajer po pas ve vodě drží fenku nad hladinou, ta se ale očividně snaží plavat jenom směrem ke břehu. A i když se ji pokoušel přemluvit několikrát, vždy to nakonec dopadlo tak, že mu z vody utekla na břeh. Nakonec tak nemělo cenu se snažit.

Dneska drbu já

Kromě zážitků od vody se Langmajer s Gondíkovou svěřili i s dalšími radostmi, které jim čtyřnohý chlupáč přináší. Plavání sice nesnáší, velmi ráda se ale nechává fenka drbat. A to tak moc, že už se pár dokonce musí dohadovat, kdo je tentokrát na řadě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiří Langmajer (@jirkalangmajer)

„Co jsem slíbil, tak i plním. Dnes se válím já,“ napsal Langmajer ke krátkému videu. Na tom chvílemi sedí, chvílemi dokonce leží vedle psa, který si užívá jeho drbání. Je vidět, že na hraní psa užije. I když je ho totiž už pořádný kousek, pořád je to v duši štěně.

Dobrý člověk

Fanoušci jsou jak z Langmajera, tak i z Gondíkové nadšení. Prý se totiž pozná, jak dobrý člověk je, podle toho, jak se chová ke zvířeti. A jelikož oba herci svého kamaráda očividně milují, sledujícím je hned všechno jasné. „Miluji všechna zvířata a jsem ráda, když vidím, jak jsou lidi na ně hodní,“ napsal někdo.

„Jste jistě Adélčina zlatíčka,“ vzkázal Langmajerovi další sledující. Je jasné, že když Adéla vidí svého muže, jak si nadšeně hraje se štěnětem na louce, nejspíš se nadšením rozplývá. Řada žen totiž v komentářích píše, že není nic hezčího než chlap, který miluje zvířata.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články