Jiří Langmajer se na dovolené s Adélou Gondíkovou otužuje. Zaplaval si v ledovém jezeře

od Dominika Jandorová
2 minuty čtení
jiri langmajer
Zdroj: Nextfoto

Jiří Langmajer a Adélou Gondíkovou vyrazili na dovolenou do jižního Tyrolska. Zdá se, že se pobyt rozhodli pojmout sportovně. Když Langmajer spatřil jezero s ledovou vodou, neodolal a zahájil letošní sezónu otužování.

Lákavé jezero

Jiří Langmajer s Adélou Gondíkovou využili pro herce volnějšího letního období a vyrazili do italského Tyrolska. Právě zde narazili na jezero Toblacher See.

Zatímco většinu turistů by jeho ledová voda spíše odradila, Jiří Langmajer se do ní s nadšením vrhl. Pod krátké video na instagramu, které ukazuje herce ve vodě, napsal: „Začal sem otužileckou sezónu (díky ledové vodě z Toblachsee) trochu dřív.“

S manželkou Adélou Gondíkovou a fenkou zlatého retrívra vyrážejí na procházky a z občasných příspěvků, kterými se herec pochlubí fanouškům, je jasně patrné, jak jsou spolu partneři šťastní.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiří Langmajer (@jirkalangmajer)

Profesionální otužilec

Jiří Langmajer je známý milovník otužování a v jeho případě se opravdu nejedná o krátkodobou záležitost, které by vycházela ze současných trendů. Jak sám zdůrazňuje, věnuje se mu velmi dlouho.

„Já už dělám otužování strašně moc dlouho, na rozdíl od všech lidí, kteří s tím začali tento rok. Otužuju se mnoho let a nesvezl jsem se s touto módní vlnou, která nyní přišla, kdy všichni cvičí podle Wima Hofa a lezou do studené vody,“ vysvětlil pro Život v Česku.

Magazínu Vlasta se oblíbený herec svěřil, že je dokonce předsedou otužileckého klubu. „Když jeden kluk v Pyšelích viděl můj diplom z memoriálu Alfréda Nikodéma, kde jsem uplaval 300 metrů, založil otužilecký klub, jehož jsem čestným předsedou.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiří Langmajer (@jirkalangmajer)

Sportovní nadšenec

Jižní Tyrolsko je také skvělé místo pro skialpové lyžování, kterému Jiří Langmajer rovněž propadl. Hory miluje od dětství, a když měl loni kvůli covidu více volného času, trávil několik dní v týdnu v Peci pod Sněžkou. Právě zde se nové disciplíně učil.

Otužováním a skialpinismem to však nekončí. Dalším sportem, kterému se herec oddal, je cyklistika. Pro portál Kondice se herec rozhovořil o kráse jízdy na kole.

„Cyklistika mi dává obrovský pocit svobody, hezky to sviští. Vyjedu z Pyšel, kde bydlím, svítí sluníčko, koukám se, jak vše kvete… Jedu přes chatové osady, kochám se, jak mají lidé krásně udělané zahrádky, posekané trávníky, užívám si vůně přírody. Mám rád i turistiku, ale na kole poznám a objedu kus světa.“

Jiří Langmajer dělá vše proto, aby se udržel v kondici. Také díky tomu zvládá natáčet s mnohem mladšími kolegy a patří k nejobsazovanějším českým hercům. V letošním roce jsme ho mohli vidět například v komedii Po čem muži touží 2.

Zdroj: Život v Česku, Vlasta, Instagram Jiřího Langmajera, Kondice

Autor: Dominika Jandorová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články