Pavol Habera zapózoval s kočárkem. Fanynky z jeho fotky šílí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Pavol Habera
Zdroj: Profimedia

Pavol Habera je otcem tří dětí. Se Zuzanou Peštovou má dceru Ellu a syna Paula Henryho, s předchozí partnerkou má pak dceru Zuzanu. Dnes je mu 61 let a žádné další vlastní děti už nejspíš neplánuje. S kočárkem mu to ale podle fanynek pořád náramně sluší.

Když se rozváděl s první ženou, nebylo to pro něho snadné. Jedním z důvodů bylo právě i to, že byla do všeho zatažená společná dcera, píše Blesk. Se Zuzanou má však dnes Pavol vztah dobrý.

Zuzana na sebe upoutává pozornost svým vzhledem. Když si nechala ostříhat vlasy nakrátko a obarvila si je načerno, někteří lidé ji na sociálních sítích kritizovali. Z toho si ale ona nic nedělá.

Syn otci z oka vypadl

Zatímco Zuzana se ráda objevuje na sociálních sítích, druhá Haberova dcera Ella si na popularitu příliš nepotrpí a spíše se snaží zůstávat neviditelná. Je jí 21 let a na instagramu svých rodičů se objeví jen výjimečně.

Stejně tak i syn je mediálně spíše neznámý, v jeho případě je to ale možná způsobeno i nízkým věkem a tím, že se ještě nezačal prezentovat na sociálních sítích sám. Každopádně z něj ale vzhledově roste věrná kopie jeho otce, jak píše slovenský server Plus.

Ukázal se s kočárkem a fanynky šílí

Jeho vlastní děti už jsou velké, přesto se ale nedávno Habera na instagramu ukázal s kočárkem. Vysvětlil, že jeho kamarád má miminko, přesto s ním ale nutně musel jít na golf. A tak se nabídl, že mu chvílemi juniora pohlídá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavol Habera (@pavolhabera)

„Muži s kočárkem jsou velmi sexy,“ okomentovala hned fotografii paní Soňa s nadšením. I další fanynky šílí.

„Kočárek vám sluší. A kamarád se jistě rád odvděčí,“ doplnila jiná sledující. Pan Pavel pak dodává, že praxe se jednoduše pozná. Habera si tak fotkou s kočárkem získal rozhodně fanoušky na svou stranu.

Zdroj: Instagram, Blesk, OnlyU, Plus

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články