Dcera Pavola Habery a Daniely Peštové si z kritiky svého vzhledu nic nedělá. Vizáži rebelky je věrná už několik let

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
habera pestova
Zdroj: Profimedia

Pavol Habera je pohledný šedesátník, který o sebe náležitě pečuje. Celou svou kariéru je sledovaný a ženským publikem velmi obdivovaný pro svůj přitažlivý a mladistvý vzhled. A v centru pozornosti jsou i jeho žena a děti.

Jeho životní partnerkou je Daniela Peštová, se kterou vychoval společně dvě děti – dceru Ellu (20) a syna Paula Henryho (13). Do rodiny patří i dospělý Yannick (26), kterého má Peštová z předchozího manželství s Italem Tommasem Butim, a dcera Zuzana z Haberova prvního manželství. Ta vystudovala obchod a o popularitu nestojí. 

Manželství hudebníka a modelky si prošlo i bouřlivými časy. Rodina žila občas v Americe, ale Habera se kvůli práci vracel často domů sám. Někdy zase jeho žena odlétala do Ameriky jen s dětmi.

To samozřejmě vzbuzovalo zvědavost, a často se tak psalo, že je manželství u konce. Opak je pravdou a Habera s Peštovou tvoří velmi stabilní pár. 

Drsňák se slabostí pro rodinu

Pavol Habera si udržuje image drsňáka, který dokázal například jako porotce SuperStar nejednoho soutěžícího přivést téměř k pláči. 

Ale i takový drsný chlap, jako je on, má jednu velkou slabost, kterou jsou jeho děti. Zatímco čtyřicátnice Zuzana už z muzikanta udělala dědu, Ella právě v létě slaví dvacáté narozeniny.  

Kopií své matky rozhodně být nechce

Má rozhodně geny obou rodičů, ale modelka z nebude. V dětství matka Ellu stylizovala do své podoby, měla dlouhé blond vlasy a přivedla ji k modelingu. Potom si ale dívenka s vizáží princezny postavila hlavu a stala se z ní velká rebelka, což k určitému věku patří.

Svou nezávislost a odlišnost demonstrovala hlavně vizáží a zbavila se blonďaté hřívy. Místo toho zvolila hodně krátký sestřih, a aby zdůraznila svou individualitu, obarvila si vlasy tmavou barvou. Tím na sebe upoutala pozornost, o kterou asi ani moc nestála. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavol Habera (@pavolhabera)

Někteří návštěvníci sociálních sítí si nenechali ujít komentáře, že vypadá jako kluk a není na ní nic ženského, jiní naopak její vzhled označili za přirozenou krásu. Krátkým černým vlasům je Ella věrná už několik let. 

Ella si na popularitu nepotrpí

Drsný slovenský zpěvák, skladatel a moderátor Pavol Habera si díky účinkování v  porotě SuperStar vysloužil přezdívku „kat“ a své soukromí si pečlivě chrání. Fotografie z rodinného alba jsou tak velkou vzácností.

Zatímco svou ženu v posledních letech chválil dost často a vyzdvihoval nejen její krásu, ale také to, že se o celou rodinu skvěle stará, vaří a uklízí, fotky s dcerou Ellou nabízí fanouškům jen výjimečně.

Podle přiložených komentářů je jasné, že rodinka prožívá právě období klidu a pohody a muzikant je na svou dceru Ellu patřičně hrdý, stejně jako na ostatní děti a manželku. 

Mladá žena prosazuje přirozený vzhled

Ella Haberová často čelí kritice, že je spíše synem než dcerou, ale je jasné, že si z názoru cizích lidí nic nedělá. Krátké černé vlasy doplňuje oblečením, které je spíš sportovního rázu, a na ženskou módu si nepotrpí. Ella ani držitel Zlatého slavíka na kritiku jejího vzhledu nereagují. 

Zdroj: Pluska, Šíp, Extra, Instagram

Autor: Lída Kropáčková 


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články