Pavla Tomicová se zranila při nehodě na skútru a sotva chodila

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Pavla Tomicova
Zdroj: Profimedia

O dopravní nehodě Dáši Zázvůrkové jsme vás informovali. Sama ve svém příspěvku uvedla, že nebyla na skútru sama, ale jméno druhé osoby neodhalila. Nyní se ukázalo, že tou druhou osobou měla být Pavla Tomicová.

Koupit si skútr byl její velký sen. Ačkoliv Dáša byla nadšená a užívala si výletů, rodina se o ni bála. Ani ne po roce se ukázal důvod obav.

O nehodě dlouho nemluvila

O její dopravní nehodě se zpočátku vůbec nevědělo. Nereagovala na sociálních sítích a v divadle ji nahrazovaly alternace.

Ozvala se po více než 14 dnech na svém facebooku.

„20. 5. jsem měla bouračku na téhle mojí milované krasavici a bohužel jsem nejela sama. Doslova a do písmene jsem přežila a já děkuju všem těm nahoře, že nás takhle ochránili. Bouračka se stala u Národního divadla. Nikdy by mě nenapadlo, že budu ležet na kolejích na Národní třídě a budu se dívat na Národní divadlo vleže,“ svěřila se svým fanouškům 6. června.

Nyní se zjistilo, kdo byla ta druhá osoba, o které se herečka v příspěvku zmínila. Byla to Pavla Tomicová!

Ošetřovatelka ze seriálu ZOO trpěla při natáčení

Pavla Tomicová teď září v seriálu ZOO, kde si diváci nemohli nevšimnout její neskutečné proměny. Herečka, která vždy patřila mezi baculatější, shodila neuvěřitelných 20 kg.

Dle deníku Aha! byla právě ona tou spolujezdkyní. Mluvčí seriálu ZOO Josef Ducký informaci odmítl potvrdit. „Ke zdravotnímu stavu herců se nevyjadřujeme,“ uvedl nekompromisně. Kolegové však byli sdílnější.

„Pavluša měla potíže, po té nehodě chudák sotva chodila. Každý nádech i výdech byl problém,“ uvedl nejmenovaný zdroj pro Aha!.

„Musela se hodně přemáhat. Ona o tom nemluví, ale bolí ji to pořád. To je vidět,“ pokračuje zdroj.

Potvrzení o zranění Tomicové pak nastalo při dotáčení filmu Superžena, kde herečka hraje hlavní roli.

„Z důvodu úrazu hraje jednu ze zásadních postav, kterou měla hrát Pavla Tomicová, kolegyně Jitka Sedláčková. Ta po boku Igora Bareše zvládla roli matky na výbornou,“ uvedla Eva Toulová, která byla nucena herečku přeobsadit.

Samotná herečka se zatím k nehodě nevyjádřila.

Zdroje: OnlyU, Aha!, Facebook

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články