Dáša Zázvůrková bourala na skútru. Skončila na kolejích u Národního divadla

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dasa zazvurkova
Zdroj: Nextfoto

„Mám svoji krasavici z druhé ruky v perfektním stavu a jsem nadšená,“ těmito slovy popisovala v rozhovoru pro iDNES Dáša Zázvůrková loni v září svůj skútr. Tehdy netušila, že s ním bude mít ani ne po roce dopravní nehodu.

Koupit si skútr byl pro Dášu dlouho velký sen. Když si ho splnila, byla nadšená. V médiích se chlubila tím, že má doma novou krasavici, svěřovala se, jak si výlety na ní užívá. Přiznala ale, že rodina se o ni bála hned od začátku. A možná měla důvod.

„Když mě vidí šťastnou, jak frčím dál vstříc své budoucnosti, dají mi pokaždé křížek na čelo a modlí se, abych dojela. Pak okamžitě volám, že jsem dojela v pořádku. Rozumím jejich obavám, ale když ta moje touha je silnější,“ řekla tehdy Zázvůrková. Dnes jejich strach chápe ještě o něco více.

Minimum informací

V posledních pár dnech byla Dáša Zázvůrková nahrazována alternacemi v divadelních představeních. Veřejnost netušila, co se stalo, fanoušci se snažili herečce dopsat na sociálních sítích. Ona ale řešila poměrně vážnou dopravní nehodu, která se jí právě na její krasavici stala a ze které se musela vzpamatovat fyzicky i psychicky.

Teprve dnes dala na svém facebooku vědět, co se vlastně přihodilo. „Chtěla bych moc poděkovat všem za krásné vzkazy, za vaše podporující zprávy a kytky, co mi posíláte nebo vozíte osobně. Někteří se ptáte, co se stalo, a tak teď už mám sílu to popsat,“ svěřila se.

„20. 5. jsem měla bouračku na téhle mojí milované krasavici a bohužel jsem nejela sama. Doslova a do písmene jsme přežily a já děkuju všem těm nahoře, že nás takhle ochránili. Bouračka se stala u Národního divadla. Nikdy by mě nenapadlo, že budu ležet na kolejích na Národní třídě a budu se dívat na Národní divadlo vleže,“ vylíčila hrůzný zážitek.

Pomoc přátel

Z příspěvku je znát, že je pro Zázvůrkovou podpora fanoušků velmi důležitá. Díky nim a především díky pomoci kolegů a přátel se z celé situace dokázala dostat na nohy opět poměrně brzy. Na sociální síti poděkovala kolegům, kteří jí pomohli s pracovními záležitostmi, ale i fanouškům za podporu.

„Ale ze všeho nejvíc děkuji mým rodičům, že to všechno ustáli,“ dodala na závěr svého příspěvku. Je pravda, že ti ji od začátku varovali a snažili se ji přesvědčit, aby byla na skútru opatrná.

Jestli se svou krasavicí Dáša ještě někam vyrazí, nebo se natolik vylekala, že už na ni nikdy nesedne, s tím se nesvěřila.

Jak k nehodě došlo a čí chyba to vlastně byla, o tom v příspěvku také není řeč. Pro fanoušky je ale důležité, že je zpěvačka a herečka  v pořádku a že se snad brzy vrátí ke své práci a bude opět rozdávat úsměvy z jeviště. Ona sama si teď nejspíš také nepřeje nic jiného.

Zdroj: Facebook, iDNES, Vlasta

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články