Pavla Tomicová byla obětí jojo efektu. Teď má dole 20 kilogramů a konečně ví, jak to udržet

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Tomicova Pavla
Zdroj: Nextfoto

Sympatická herečka Pavla Tomicová se v televizi nejvíce proslavila jako korpulentní dáma, která má nějaké to kilo navíc. Ona sama ale se svou váhou nikdy zcela spokojená nebyla. Hubnutí a přejídání u ní bylo na denním pořádku. Nyní se jí podařilo zhubnout, a to dokonce 20 kilogramů.

Pavla Tomicová je známá divadelní i televizní herečka. Diváci si ji zamilovali coby trochu praštěnou kadeřnici Simonu v seriálu Ulice. Nyní baví diváky jako Anežka Krásná v seriálu ZOO.

Zákeřný jojo efekt

Simony byl vždy „kus“, to ale neznamená, že se herečka nesnažila s tím něco udělat. Se svou váhou bojovala prakticky celý svůj život.

Vyzkoušela všechny možné diety, které však dopadly stejně. A to takzvaným jojo efektem, kdy shozená kila opět nabrala zpět.

Nepodařilo se jí udržet váhu ani po účasti v taneční soutěži StarDance. Tam zhubla neuvěřitelných 25 kilogramů. Pandemie koronaviru ovšem zapříčinila, že jí kila opět vylétla vzhůru.

Ve skutečnosti byla podvyživená

Nyní je snad všemu jejímu marnému snažení konec. Dole má 20 kilogramů a podle jejích vlastních slov už koneční ví, jak na to. Pevně věří, že si novou váhu dokáže udržet.

Pavla totiž vyhledala pomoc odborníka — dietologa. „Během jedné kúry mi k mému překvapení pan dietolog řekl, že jsem podvyživená, což by mě ani ve snu nenapadlo,“ vysvětlila seriálová veterinářka portálu Prima ŽENY.

Důležitá je pravidelnost

Jak se ukázalo, herečka totiž neměla vůbec v pořádku stravovací návyky. Jak už to u vytížených lidí bývá, celý den nejedla nic, zato večer si pořádně dopřávala.

V současné době se snaží především jíst pravidelně. Nejvíce se jí na tom líbí, že si může dát téměř vše, na co má chuť, třeba i sladké. Tak snad se sympatické herečce konečně podaří její zdravý režim udržet.

Zdroj: AHA!, Prima ŽENY, Pro Ženy

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články