Patrik Hezucký provedl synovi pěknou rošťárnu. Toto svému dítěti raději nedělejte

od František Olša
2 minuty čtení
Patrik Hezucky
Zdroj: Profimedia

Jarní úklid už pomalu klepe na dveře. Čistá okna, vytříděné oblečení, to vše je součástí pořádného úklidu. Někteří se však rozhodnou provést úklid se vším všudy. Tím myslíme například i uklizení člena domácnosti.

Patrik Hezucký je český moderátor, herec a dabér. V minulosti studoval v zahraniční, přesněji ve Francii. Zajímavostí je, že se během studií živil jako au pair. Pro fanoušky je známý z Ranní show na Evropě 2, kterou moderuje společně s Leošem Marešem.

Milující otec

Patrik Hezucký může plně využívat nasbírané zkušenosti z hlídání dětí, jelikož se stal před nedávnem otcem. V prosinci roku 2019 se mu narodil syn Oliver, kterého společně s přítelkyní Nikolou přivedli na svět.

Bavič, který se proslavil díky fiktivní postavě pana Mrázka v relaci Mrázek Ústředna na Evropě 2, se na svém instagramovém účtu podělil o zkušenosti s uklízením. Při úklidu je potřeba vše dát zpět na své místo. A s tím si moderátor poradil.

Před nedávnem přidal fotografii, na které je syn Oliver umístěn v poličce, hned vedle hraček. K fotografii, která číší synovou roztomilostí, dodal: „Už vím, kam umístit dítě, když potřebujeme v klidu uklidit pokojíček! Je dobře skladné a zároveň to považuje za legrační hru.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Patrik Hezucký (@patrikhezucky)

Fanoušci se nad fotkou rozplývají, jiní se pak svěřují s příběhy s dětmi. Jeden fanoušek například upozornil, aby známému moderátorovi syn nevlezl do pračky. Jiní se zase ptají, jestli tento způsob bude fungovat i na jejich náctileté ratolesti.

Ranní show se známým kolegou

Známá show na Evropě 2 je velice oblíbená. Patrik společně s Leošem Marešem tvoří skvělou moderátorskou dvojici, která baví posluchače každé ráno. Kolega Leoš Mareš dokonce před nedávnem vysílal z dovolené, na kterou vyrazil s rodinou.

Velkou událostí byla také akce Leoše Mareše s názvem BAR, na které se Patrik Hezucký objevil. Jednalo se o živé vysílání koncertu, na kterém se ukázaly známé osobnosti z české scény.

Patrikův instagramový účet se fotkami se synem Oliverem jen hemží. Fotografie, na které má celá rodinka sladěné ponožky, byla také velice oblíbená. My se budeme těšit na další roztomilý příspěvek, nebo vtipné video z oblíbené Ranní show.

Autor: Štěpán Pacík

Související články