Patricie Pagáčová zapózovala nahá ve studeném jezírku. Vyvrátila tak vlastní slova o tom, že letos není ve formě

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
patricie pagacova
Zdroj: Nextfoto

Patricie Pagáčová si s manželem odjela odpočinout a užít si wellness bez malé Bibi. Samozřejmě herečka fanoušky potěšila fotografiemi z místa, které jim dodalo spoustu energie. V souvislosti s tím ukázala na své poměry odvážnou fotografii.


„Boží začátek dne, boží jedna noc bez dítěte, díkybohu za babičky. Vyspaný, vyrelaxovaný, co víc si přát. A teď hurá za Bibi. Děkujeme, tohle místo rozhodně patří mezi moje top deset,“ popsala své aktuální pocity herečka.

Ukázala dokonalou postavu

„Mimochodem ochlazovací jezírko má krásných 17 stupňů a po tý sauně je to prostě pecka,“ svěřila se Patricie. A snímkem potěšila hlavně mužskou část fanoušků na svém instagramu. I když nedávno pronesla, že letos to není s formou úplně ono, vypadá fantasticky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Vezmou si Pagáčovou zase na špacír média?

Není tak možné, že by nebyla ve formě. Na cvičení sice čas nemá, jak přiznala, ale jinak je v jednom kole a úbytek na váze je znát. Tentokrát si ale užívala všeho, co takový wellness resort nabízí.

Společně s manželem se mohli oddávat masážím, koupelím a také sauně, do které samozřejmě vstupovali nazí. A nahá se herečka koupala také v jezírku, kde ukázala luxusní postavičku. V komentářích už si sledující dělali legraci z toho, jaké titulky budou v médiích.

„To zas bude titulek: ‚Patricie Pagáčová si dovolila odhalit se, když se šla koupat do jezírka‘,“ zní jeden z nich. A podobných je jich tam spousta. Naštěstí to ale všichni berou s nadhledem a je vidět, že jsou s Pagáčovou zajedno.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články