Patricie Pagáčová vypadala v dětství jako roztomilý rošťák. Podívejte se, jak jí to slušelo

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
patricie pagáčová
Zdroj: Profimedia

Patricie je známá jako Tereza Jordánová ze seriálu Ulice. Už dávno není malou holkou, se kterou všichni diváci seriálu vyrůstali. Na svém Instagramu zavzpomínala na časy ještě dávno před natáčením. Podívejte se, jak vypadala s rošťáckým účesem.

Patricie Pagáčová je aktivní na sociálních sítích a v průběhu pandemie je to její jediný zdroj komunikace s fanoušky.
Ráda zveřejňuje svoje procházky se psem, cvičení nebo pečení.

Roztomilá fotka z dětství

Poslední fotkou zavzpomínala na rané dětství. S rošťáckým účesem vypadá jako roztomilý klučík. Její oči ale prozradily, že se jedná o Patricii.

„Už jako malý chlapeček jsem měla ráda pejsky“, přidala ke snímku Patricie. Ve vtipu, že vypadá jako chlapec, pokračují i fanoušci.

„Hahahaha ty jsi ale krásný chlapeček“, sdílejí své strasti s účesem podle hrnce fanynky. „Já taky chodila na kluka, dupla jsem si až ve druhé třídě, že chci být holčička“, přidala další.

Fotka, kde objímá černého pudlíka, nasbírala za hodinu od zveřejnění necelých sedm tisíc lajků.

Problémy s postavou jsou pryč

Modelka Veronika Kašáková pochválila Patricii, že krásná byla a stále je.

V dospívání Patricie trpěla tím, že slýchávala opak. Během působení v Ulici se z malé holčičky stávala mladá žena a každý kilogram navíc dostávala pořádně sežrat.

Nyní si udržuje stálou váhu pravidelným pohybem a zdravou stravou, ale jak sama říká, vše bylo v hlavě. Ve chvíli, kdy přijala své tělo takové, jaké je, a přestala řešit každé kilo, se stala spokojenou a šťastnou.

Autor: Naďa Brožová


Související články